X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie organizuje spotkania w sprawie repatriacji

16.09.2019 12:41
Eksperci Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie rozpoczynają dziś serię spotkań w państwach Azji Centralnej poświęconych repatriacji
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjnePixabay.com

Biorą w nich udział osoby polskiego pochodzenia, które są zainteresowane wyjazdem do kraju przodków.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w byłej stolicy Kazachstanu, Ałmacie. Kierująca tutejszym Centrum Kultury Polskiej Więź Tatiana Sławecka podkreśla, że coraz więcej osób interesuje się repatriacją. W Polsce widzą lepsze perspektywy własnego rozwoju zawodowego, a także przyszłość swoich dzieci, na przykład możliwość zdobycia dobrego wykształcenia. „Po prostu szukają lepszego życia” - dodała rozmówczyni Polskiego Radia.

Prezes Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie Mikołaj Falkowski zaznacza, że w czasie spotkań eksperci odpowiedzą na wiele pytań: czym jest repatriacja, jakie daje możliwości i na jakich warunkach jest ona przeprowadzana.

W ciągu tygodniowego objazdu eksperci, oprócz Ałmaty, odwiedzą też Taraz w Kazachstanie, Biszkek w Kirgizji oraz Taszkient w Uzbekistanie.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: repatriacje Senat Kazachstan