X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Wydawnictwo IPN na Targach Książki w Mińsku

07.02.2020 11:43
Wydawnictwo Instytutu Pamięci Narodowej prezentuje po raz pierwszy swoje książki na wydzielonej ekspozycji podczas odbywających się w Mińsku Targów Książki. Białoruski czytelnik może zapoznać się z opracowaniami dotyczącymi między innymi odzyskania niepodległości przez Polskę i poświęconymi drugiej wojnie światowej.
Audio
  • Wydawnictwo IPN na Targach Książki w Mińsku - relacja Włodzimierza Paca (IAR)
Pozycje IPN na Targach Książki w Mińsku
Pozycje IPN na Targach Książki w MińskuPR/Włodzimierz Pac

Wicedyrektor wydawnictwa IPN Arkadiusz Wingert powiedział Polskiemu Radiu, że w ofercie dla białoruskiego czytelnika jest około 30 publikacji. - Na targach książki w Mińsku prezentujemy wiodące tematy wydawnicze roku 2019 i 2018 związane ze stuleciem odzyskania niepodległości i walkami o granice. Ten nurt będzie dominował w naszej działalności wydawniczej praktycznie do roku 2022 - powiedział Arkadiusz Wingert.

Wicedyrektor wydawnictwa IPN zaprezentował również periodyki - miesięcznik "Biuletyn IPN" i półrocznik "Pamięć i Sprawiedliwość".

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Białoruś Mińsk targi