X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza na „Ferie Zimowe Online”

09.01.2021 09:00
Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza na „Ferie Zimowe Online”. W ramach projektu proponowany jest udział m.in. w Muzealnej Grze Miejskiej Online, zwiedzanie Muzeum Online oraz spotkania z wybitnymi sportowcami i dziennikarzami sportowymi.
Audio
  • Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza na „Ferie Zimowe Online”
Ferie Zimowe Online
„Ferie Zimowe Online”Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

Wśród gości placówki będą m.in. Luiza Złotkowska, srebrna i brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Łyżwiarstwie Szybkim; Leszek Cichy, polski himalaista, pierwszy zdobywca Mount Everest zimą; Krzysztof Miklas, dziennikarz sportowy specjalizujący się w skokach narciarskich, Marian Woronin, m.in. srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w sztafecie 4x100 m.

W czasie spotkań sportowcy będą zachęcać do aktywności fizycznej, zaprezentują ćwiczenia, które można wykonywać w domu oraz odpowiedzą na pytania internautów śledzących transmisję.

Z Kamilem Siemiradzkim z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie rozmawiał Przemysław Pawełek.

Zobacz więcej na temat: SPORT młodzież wypoczynek