X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Kierunek: Polska. Z wyspy Jersey do Warszawy

29.12.2019 16:17
Na wyspie Jersey zamieszkali, założyli rodzinę, zrealizowali się zawodowo. Tak minęło 16 lat. „Tęskniliśmy coraz bardziej za rodziną, za Polską” – przyznaje Iwona Czarnecka.
Audio
  • Audycja Kierunek: Polska. Rodzinny powrót z wyspy Jersey do Warszawy
Latarnia morska na wyspie Jersey
Latarnia morska na wyspie JerseyPawel Grzegorz z Pixabay

Wyspa Jersey nie jest popularnym kierunkiem emigracji. Jednak oni odkryli jej piękno jeszcze na studiach. Tam zamieszkali, założyli rodzinę, zrealizowali się zawodowo. Tak minęło 16 lat.

„Tęskniliśmy coraz bardziej za rodziną, za Polską” – mówi Iwona Czarnecka. „Komunikatory internetowe sprawdzają się w zakresie przekazywania informacji ale nie budowania relacji. A życie ucieka, i człowiek rozumie najważniejszą prawdę – trzeba być razem” – dodaje.

O rodzinnym powrocie z małej wyspy w Kanale La Manche, radości z bycia blisko, i codziennych wyzwaniach powrotowych w audycji Kierunek: Polska opowiada Iwona Czarnecka.

Zaprasza Małgorzata Frydrych.