X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Atrakcje Polskiej Wioski Świątecznej w Waterford

20.12.2019 10:00
O tegorocznej działalności Polskiej Wioski Świątecznej oraz o atrakcjach czekających na przybyłych gości, opowiadają Edyta Warszawska i Monika Grodecka, koordynujące tegoroczny świąteczny projekt.
Audio
  • Polska Wioska Świąteczna w Waterford. Audycja z cyklu "Irlandzkie osobliwości" [posłuchaj]
Polska Wioska Świąteczna w Waterford
Polska Wioska Świąteczna w WaterfordFoto: materiały prasowe

Polska Wioska Świąteczna już od ośmiu lat aktywnie uczestniczy w zimowym festiwalu Winterval, organizowanym w mieście Waterford. W tym roku tradycyjnie nie zabrakło w niej warsztatów pierniczkowych, w których z chęcią uczestniczą zarówno polskie, jak i irlandzkie rodziny.

Poza kiermaszem rękodzieła w Polskiej Wiosce Świątecznej można spróbować również smaków tradycyjnych polskich potraw, cieszących się niezwykłą popularnością wśród odwiedzających to miejsce. 

O tegorocznej działalności Polskiej Wioski Świątecznej w Waterford oraz o atrakcjach czekających na przybyłych gości, opowiadają Edyta Warszawska i Monika Grodecka, koordynujące tegoroczny świąteczny projekt. 

Na program "Irlandzkie osobliwości" zapraszają Laura Barszczewicz i Katarzyna Dziewa