X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Fundacja Bardzo Ładnie z kampanią edukacyjną o polskiej kulturze

10.10.2020 12:53
W Irlandii jest realizowany projekt Integration Through Culture, przygotowany przez Fundację Bardzo Ładnie. Projekt omawia sześć wątków związanych z polską kulturą, które będą prezentowane na terenie całej Irlandii, do grudnia tego roku, w formie wystaw oraz  plakatów informacyjno-edukacyjnych eksponowanych w irlandzkich instytucjach kultury, uczelniach oraz w urzędach miast.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: materiały prasowe/kierunekirlandia.eu

Ekspozycjom towarzyszy kampania w mediach społecznościowych (Fundacji oraz jej partnerów) a także webinaria z ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi. Projekt w całości skierowany jest do irlandzkiego odbiorcy, realizowany jest w języku angielskim.

 Tegoroczne wątki komunikacyjne:

·         Tradycyjna architektura drewniana – styl Świdermajer

·         Wpływ twórczości Josepha Conrada na popkulturę

·         Łódź Miasto Filmu UNESCO

·         Polscy ilustratorzy dziecięcy

·         Polska sztuka ludowa

·         Konkurs chopinowski w obrazach

Część wystaw można oglądać już w irlandzkich instytucjach. I tak np.: wystawę architektury drewnianej z okolic Otwocka można podziwiać w Country Life Museum w Castelbar, plakaty z ilustracjami współczesnych polskich ilustratorów książek dla dzieci wystawione są w bibliotece w Tullamore a komiksowa wystawa opowiadająca o wpływach Josepha Conrada na światową pop kulturę prezentowana jest w bibliotece w Portlaoise.

Akcji towarzyszy kampania w mediach społecznościowych Fundacji i jej partnerów.

A już pod koniec października pierwsze webinaria z ekspertami oraz z gośćmi z Polski i Irlandii. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.


Źródło: kierunekirlandia.eu/ho

Zobacz więcej na temat: Irlandia Polonia KULTURA