X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Ryanair anuluje ponad 50 połączeń z Polską

30.10.2020 17:31
W związku z epidemią Ryanair anuluje ponad 50 połączeń z Polską, biorąc pod uwagę stan z podobnego okresu w ubiegłym roku.
RyanairZdjęcie ilustracyjne
Ryanair/Zdjęcie ilustracyjnePixabay

Niedawno irlandzki przewoźnik zapowiadał, że postara się utrzymać dotychczasowy stan rzeczy. To, że się postara nie znaczy jednak to samo, że zrobi.

Sytuacja ekonomiczna w Europie i wprowadzanie przez poszczególne kraje kolejnych restrykcji spowodowały, że nie było innego wyjścia. Loty zostaną anulowane od połowy listopada, a potem wznowione w połowie grudnia na takich trasach:

Łódź-Dublin (ostatni lot 12 listopada – wznowienie 13 grudnia)
Rzeszów-Dublin (ostatni lot 10 listopada, wznowienie 15 grudnia)

Źródło: kirunekirladia.eu

Zobacz więcej na temat: Irlandia Polonia Ryanair

Premier zobowiązał m.in. Orlen, Lotos, KGHM, PKO BP do budowy szpitali tymczasowych

30.10.2020 11:12
Sześć spółek Skarbu Państw, m.in. Orlen, Lotos, KGHM, PKO BP, zostało zobowiązanych przez premiera Mateusza Morawieckiego do budowy szpitali tymczasowych - powiedział w piątek szef KPRM Michał Dworczyk. Spółki będą podpisywały umowy na refinansowanie kosztów budowy z Ministerstwem Aktywów Państwowych - mówił.

Rosyjski historyk: Kreml manipuluje historyczną pamięcią

30.10.2020 12:22
Kreml manipuluje historyczną pamięcią - powiedział Polskiemu Radiu historyk rosyjskiego "Memoriału" Nikita Pietrow. W Rosji obchodzony jest w piątek Dzień Pamięci Ofiar Represji Politycznych. Według różnych źródeł w Związku Radzieckim zamordowano około 60 milionów ludzi.

W Berlinie powstanie miejsce pamięci ofiar II wojny i niemieckiej okupacji w Polsce

30.10.2020 15:01
Niemiecki parlament zadecydował w piątek, że w Berlinie powstanie miejsce pamięci ofiar II wojny światowej i niemieckiej okupacji w Polsce. Wspólny wniosek w tej sprawie złożyły partie CDU/CSU, SPD, FDP i Sojusz 90/Zieloni.