X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2019

"Lato z Radiem" w Gdańsku, czyli fitness... na ludowo

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2019 13:27
To jest prawdziwy fitness na ludowo. Anna Hardej wybrała się do Gdańska na zajęcia Slavica Dance. W ich trakcie wykonywane są jedyne na świecie ćwiczenia, które łączą tańce ludowe ze sportem, jak również polską tradycję z nowoczesnością. Zapraszamy na salę ćwiczeń!
Audio
Slavica Dance w Gdańsku
Slavica Dance w GdańskuFoto: Polskie Radio

Pomysłodawczynią zajęć jest Justyna Bolek-Adamek, mieszkanka Gdańska i dawna tancerka zespołu pieśni i tańca. W przeszłości także studentka Akademii Wychowania Fizycznego.

- Figury tańców ludowych i narodowych modyfikuję na bazie kilkuletniego doświadczenia. Jak tylko mam możliwość, jeżdżę na różne koncerty, ale tak naprawdę wszystko tworzy się w mojej głowie. Jako autorowi tego projektu, w bardzo łatwy i przyjemny sposób wpadają mi do głowy pomysły dotyczące modyfikacji danej figury na potrzeby fitness - mówi Justyna Bolek-Adamek.

Podczas zajęć, które trwają około 55 minut, można spalić nawet do 600 kalorii. W ich trakcie uczestnicy sprawdzają swoje umiejętności w zmodyfikowanym krakowiaku, oberku czy kujawiaku.

- Wszystko odbywa się jednym ciągiem. Począwszy od rozgrzewki, a kończąc na finale ćwiczymy bez zatrzymania. Jedynym przerywnikiem jest marsz, który przeznaczony jest na pobudzenie energii do działania, klaskania i naszych pisków - dodaje Justyna Bolek-Adamek.

W jaki sposób zajęcia Slavica Dance zawędrowały aż do Stanów Zjednoczonych? Kto może brać udział w ćwiczeniach? Jak Slavica Dance wpływa na zdrowie?

Zapraszamy do wysłuchania całego materiału.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Grzegorz Frątczak

Reporter: Anna Hardej

Data emisji: 28.08.2019

Godzina emisji: 9 - 12

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak