X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2019

Maciej Pol: wiara w marzenia jest podstawą

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 14:10
- Kiedy byłem 5-letnim chłopcem, wymyśliłem sobie, że chcę występować na scenie i zgłębić tajemnice teatru - mówi w inauguracyjnej "Strefie Gwiazd" Maciej Pol, najbardziej znany polski iluzjonista. 
Maciej Pol, Małgorzata Raducha
Maciej Pol, Małgorzata Raducha Foto: Polskie Radio

Kiedy Mozart komponował w wieku 12 lat jedną ze swoich oper, nawet nie przypuszczał, że oprawę do tego dzieła w Teatrze Królewskim w Łazienkach stworzy Maciej Pol. Gość radiowej Jedynki na co dzień współpracuje z najwybitniejszymi reżyserami teatralnymi.

- To są wspaniałe wyzwania. Tajemnice w magicznych sztukach są dla mnie ważne, natomiast lubię, kiedy to się dzieje, gdy mogę podzielić się tym z państwem i sam to zobaczyć - opowiada Maciej Pol.

Maciej Pol postanowił już w wieku kilku lat, że będzie spełniał się na scenie. Czy każdy z nas ma szansę zrealizować swoje marzenia? - Wiara w marzenia jest podstawą, ale najważniejsze jest to, żebyśmy szukali dróg, rozwijali siebie jako ludzi i byli otwarci na innych. Ludzie generalnie są dobrzy. Jeżeli szukamy tego dobra, to zawsze znajdzie się ktoś, kto powie: "Słuchaj, ja ci pomogę. Zrób tak". I słuchajmy - dodaje.

Jaką sztuczkę pokazał Maciej Pol? Dlaczego ogród jest dla niego naprawdę ważny? Jaką propozycję otrzymał od Teatru Polskiego?

***

Tytuł audycji: Strefa Gwiazd w ramach audycji Lato z Radiem

Rozmawia: Małgorzata Raducha

Gość: Maciej Pol (iluzjonista)

Data emisji: 21.06.2019

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak