X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2019

Pablopavo: słowo "gwiazda" trochę mnie uwiera

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 10:28
Pavlopavo - czyli Paweł Sołtys - to kompozytor, wokalista, autor tekstów, ale też opowiadań nominowanych do prestiżowych nagród literackich. Jest m.in. laureatem Nagrody im. Marka Nowakowskiego. Jest liderem zespołów Pablopavo i Ludziki oraz Vavamuffin.

- Słowo "gwiazda" trochę mnie uwiera. Nigdy nie czułem się gwiazdą i nie miałem takich ambicji. Zawsze chciałem pisać piosenki i występować na scenie. Gwiazdy kojarzą mi się z kimś, kto robi więcej szumu wokół siebie niż naprawdę działa. Zawsze bardziej interesowało mnie skupienie się na działalności artystycznej - mówi w "Strefie gwiazd" artysta.

Za co Pablopavo kocha Warszawę? Dlaczego uważa, że autorzy piosenek powinni jeździć komunikacją miejską, a nie samochodami? Z jakiego powodu nie chodzi do "telewizji śniadaniowych"? Jeśli nie byłby muzykiem... kim by był?

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Rozmawiała Sława Bieńczycka. 


Zobacz więcej na temat: Pablopavo Sława Bieńczycka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak