X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2019

Adam Andrzejewski

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2019 19:57
Odznaczenia i czapka munduru kombatanckiego Powstańców Wielkopolskich należące do mojego Dziadka Stefana Andrzejewskiego ( 15 Wielkopolski PAL - Bydgoszcz) . Pierwszym odznaczeniem tychże powstańców bywał nierzadko Krzyż Żelazny. Ten jest wyróżnieniem Dziadka za odwagę i rany na polach Flandrii w 1917 r. Kolejno: Powstanie Wielkopolskie, wojna o kresy, odsiecz Lwowa i wkroczenie przez Bramę Chrobrego do Kijowa. Był przyczółek na Dnieprze i Obrona Warszawy w wojnie polsko-bolszewickiej, kampania wrześniowa 1939 r. O ironio - ten Krzyż Żelazny od Cesarza Wilhelma uratował dziadka i moją rodzinę wraz z zamieszkującymi z nimi w mieszkaniu na Mokotowie przyjaciółmi, kiedy pewnej nocy zapukało do ich drzwi Gestapo...
.
.Foto: Archiwum domowe/Adam Andrzejewski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak