X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2019

Adam Andrzejewski

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 15:18
Przedstawia basen kąpielowy Towarzystwa Wioślarskiego w Łucku. Basen ten został wybudowany przed wojną na Styrze i jak widać cieszy się sporym powodzeniem sfer sportowych tego miasta. Ze zdjęcia jasno wynika, że przed wojną na Wołyniu uśmiech był powszechnym zjawiskiem. Zdjęcie to u dziadka Stefana musiało się znaleźć z tego względu, że przed wojną - tą ostatnią, dziadek mój wraz z moją babcią i moim tatą tam zamieszkiwał. Oprócz pracy w banku dziadek organizował struktury Polskiego Białego Krzyża. Kiedy przyszedł wrzesień 1939 r. znowu dziadek miał szczęście w nieszczęściu, bo jako porucznik dostał kartę mobilizacyjną w okolice Kutna czy Sochaczewa... I pewnie dlatego wrócił cało na łono rodziny.
.
.Foto: Adam Andrzejewski - archiwum prywatne
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak