X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Mastercard inwestuje w Polsce w „fabrykę startupów”

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 17:00
Mastercard wspólnie z The Heart ogłosiły powstanie "fabryki startupów" The Heart Ventures, która wspólnie z największymi korporacjami będzie budować nowe spółki technologiczne świadczące usługi dodane dla banków - podała w czwartek w komunikace Mastercard.
The Heart to korporacyjne centrum innowacji z Warszawy
The Heart to korporacyjne centrum innowacji z WarszawyFoto: shutterstock

- Polska to ważny rynek dla Mastercard i coraz ważniejsze centrum innowacji w Europie. Cieszymy się, że to właśnie tutaj będziemy mogli rozwijać i wdrażać najnowsze technologie. Wspólnie z The Heart i zaproszonymi partnerami będziemy budować nowe spółki i otwierać dla nich światowe rynki - powiedział, cytowany w komunikacie dyrektor generalny Mastercard w Polsce Bartosz Ciołkowski.

- Dziś innowacje rodzą się ze współpracy. Strategiczne partnerstwo z Mastercard daje The Heart Ventures dostęp do unikalnego know-how i możliwość tworzenia rozwiązań, które mają potencjał globalny - dodał prezes The Heart Tomasz Rudolf.

W informacji podkreślono, że "już w przyszłym roku uruchomionych zostanie pierwszych pięć spółek, m.in. w obszarach insurtech, fintech i retailtech". - The Heart Ventures będzie ściśle współpracować z Mastercard Labs, wykorzystując najnowsze technologie rozwijane w placówkach badawczych Mastercard w 10 lokalizacjach na całym świecie - podano.

Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze przetwarzania płatności łącząc konsumentów, instytucje finansowe, sprzedawców, rządy i przedsiębiorstwa. Działa w ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie.

- The Heart to korporacyjne centrum innowacji z Warszawy. Wykorzystując technologie tworzone przez ekosystem startupów, współtworzy z dużymi firmami nowe biznesy i produkty. Skupia wokół siebie społeczność liderów cyfrowej transformacji w Europie - czytamy w komunikacie. 

PAP, NRG, kw 

 

Zobacz więcej na temat: firma start-up
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak