X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Tesco zamknie w Polsce kolejne 32 sklepy. Pracę straci 1300 osób

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 20:53
Sieć handlowa Tesco planuje dalsze zamykanie placówek w Polsce. Jak podaje w komunikacie, sieć zdecydowała o zamknięciu 32 nierentownych sklepów w naszym kraju.
Sieć handlowa Tesco planuje dalsze zamknięcia placówek w Polsce. Jak podaje w komunikacie, sieć zdecydowała o zamknięciu 32 nierentownych sklepów w naszym kraju.
Sieć handlowa Tesco planuje dalsze zamknięcia placówek w Polsce. Jak podaje w komunikacie, sieć zdecydowała o zamknięciu 32 nierentownych sklepów w naszym kraju. Foto: Wikimedia Commons, Burrows

– To część planu zmniejszania kosztów operacyjnych i poprawy konkurencyjności i zyskowności polskiego biznesu – podaje firma.

„Poprawa konkurencyjności” oznacza, jak poinformowano zakładową „Solidarność”, zwolnienie 1300 osób. To 6,5 proc. zatrudnionych w Polsce pracowników.

Spośród 1300 planowanych do zwolnienia osób, 1125 pracuje na tzw. stanowiskach podstawowych. Pozostałe 175 osób to zatrudnieni "sprawujący nadzór nad pracownikami", czyli po prostu kierownicy i managerowie. Zwolnienia ruszyć mają 1 lutego, a zakończyć się po dwóch miesiącach z ostatnim dniem marca.

To kolejne zwolnienia i zamykanie placówek w Polsce. W ubiegłym roku z sieci w Polsce ubyło 14 placówek.

NRG, Tesco, jk

Zobacz więcej na temat: handel firmy tesco
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tesco zamknie w Polsce 13 sklepów przynoszących straty

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2018 18:23
Brytyjska sieć supermarketów Tesco potwierdziła w czwartek informację o planowanym zamknięciu w Polsce 13 sklepów przynoszących straty i likwidacji do 2,2 tys. stanowisk pracy.
rozwiń zwiń