X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

GetBack broni się przed niewypłacalnością, chce restrukturyzacji

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2018 10:46
Przechodząca bardzo trudne chwile spółka windykacyjna GetBack broni sie przed ogloszeniem niewypłacalności i zmierza do restrukturyzacji.
Decyzja o przesunięciu tej daty związana jest z powzięciem przez nowy zarząd GetBacku wątpliwości co do prawidłowości, rzetelności i kompletności informacji znajdujących się w treści sprawozdania finansowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego.
Decyzja o przesunięciu tej daty związana jest z powzięciem przez nowy zarząd GetBacku wątpliwości co do prawidłowości, rzetelności i kompletności informacji znajdujących się w treści sprawozdania finansowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego. Foto: Kanchana_koyjai/Shutterstock

Zarząd GetBack zdecydował o przystąpieniu do prac w celu sporządzenia dokumentów, w tym analiz, planów i wniosków, związanych z restrukturyzacją w rozumieniu przepisów ustawy Prawo restrukturyzacyjne - poinformowała spółka w komunikacie.

Celem decyzji zarządu GetBack jest uniknięcie niewypłacalności spółki.

"Powyższa decyzja podyktowana została potrzebą ochrony praw i interesów spółki, akcjonariuszy oraz kontrahentów w obliczu kumulacji zdarzeń zaistniałych w ostatnim czasie, a zakomunikowanych w ostatnich raportach bieżących" - napisano w komunikacie.


Czytaj więcej
dolary free 1200.jpg

Spółka przesuwa termin publikacji raportu rocznego

GetBack poinformował również, że zmienił termin publikacji raportu za 2017 rok z 30 kwietnia na 15 maja.

Decyzja o przesunięciu tej daty związana jest z powzięciem przez nowy zarząd GetBacku wątpliwości co do prawidłowości, rzetelności i kompletności informacji znajdujących się w treści sprawozdania finansowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

Nowy zarząd nie jest pewny sytuacji finansowej spółki

GetBack podał, że nowe osoby wchodzące obecnie w skład organów korporacyjnych spółki nie miały wystarczająco czasu na ustalenie prawdziwej sytuacji finansowej GetBacku.

Raport roczny i skonsolidowany raport roczny GetBacku za 2017 rok nie mogą zostać opublikowany również z uwagi na brak opinii firmy audytorskiej potwierdzającej, iż sprawozdania finansowe spółki za 2017 r. zostały sporządzone zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości.

NRG, PAP, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nie tylko szefowie GetBack wprowadzali w błąd inwestorów?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2018 18:45
Komisja Nadzoru Finansowego zawiadomiła w piątek prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez byłego prezesa i wiceprezesa spółki GetBack.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kruk jest potencjalnie zainteresowany aktywami GetBacku

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 13:47
Kruk posiada zdolność sfinansowania zakupu wszystkich portfeli wierzytelności, które są obecnie w posiadaniu GetBack i może obsłużyć je operacyjnie. Spółka ma ok. 1 mld zł dostępnego finansowania bankowego, może też przeprowadzić emisję obligacji, ale nie zakłada emisji akcji, by taką potencjalną transakcję sfinansować -  poinformował członek zarządu Kruka Michał Zasępa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prokuratura żąda dodatkowych dokumentów. GetBack twierdzi, że ma pożyczkę z DNLD Holding

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 17:30
Prokuratura Regionalna w Warszawie zażądała od spółki GetBack wydania rzeczy mogących stanowić dowody w sprawie, w związku z kolejnym zawiadomieniem dotyczącym tej spółki, jakie wpłynęło od KNF. Tymczasem sam GetBack próbuje ratować sytuację pożyczką w wysokości 25 mln euro z DNLD Holding S.a.r.l.
rozwiń zwiń