X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

GPW. Zaczęło się od spadków, ale finał na plusie

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 17:10
Choć dzień na GPW zaczął się od niewielkich spadków, to zakończył bardzo dobrze. Swoją słabość przełamały przede wszystkim największe spółki. Indeks WIG20 zyskał dziś 1,87 procent. Natomiast indeks mWIG40 zyskał 0,82 procent, a sWIG80 urósł o pół procent.
Audio
  • Dzień na GPW komentował w radiowej Jedynce Piotr Jaromin - analityk X-Trade Brokers.
GPW (środa 28 11 2018)
GPW (środa 28 11 2018)Foto: Pixabay

Wśród największych spółek, nie popisała się tylko jedna, czyli Polska Grupa Energetyczna, która poinformował dziś o planach przejęcia udziałów w spółce zajmującej się ewentualną budową elektrowni atomowej - komentował w radiowej Jedynce Piotr Jaromin analityk X-Trade Brokers.

Ta decyzja nie spodobała się inwestorom i kurs akcji PGE poszybował w dół o 3,5 procent. Znacznie więcej powodów do radości mieli dziś akcjonariusze Alior Banku. To właśnie ta spółka przewodziła dziś wzrostom w indeksie WIG20, zyskując blisko 5 procent

Na rynku walutowym, notowania dolara wzrosły powyżej 3,80 zł. To już trzeci raz w ostatnich czterech tygodniach, gdy ta granica zostaje przełamana.

Dolar zyskuje  m.in. w oczekiwaniu na wieczorne wystąpienie szefa Fedu i publikacji protokołu z ostatniego posiedzenia Komitetu Otwartego Rynku.

To z kolei rzutuje także na osłabienie się  złotego w pozostałych parach walutowych, euro wyceniane jest na 4,29 zł a kurs franka szwajcarskiego wynosi 3,81 zł.

Błażej Prośniewski, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak