X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Lech Janerka i Les Tambours du Bronx zagrają w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2013 13:39
"Kapitalna Warszawa” to cykl działań o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i sportowym. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie chce w ten sposób przybliżyć mieszkańcom stolicy działalność rynku kapitałowego.
Les Tambours du Bronx Delirium
Les Tambours du Bronx "Delirium"Foto: youtube/labelathome

- GPW jest częścią Warszawy i chce uczestniczyć w życiu miasta. Giełda to żywi ludzie i pozytywna energia, dlatego zamierzamy wspólnie z innymi podmiotami rynku kapitałowego, dać mieszkańcom Warszawy i jej gościom nie tylko możliwość inwestowania, ale także dobrą rozrywkę - przekonuje Adam Maciejewski, Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Koncert organizowany jest we współpracy z partnerem biznesowym warszawskiej giełdy - giełdę NYSE Euronext i dlatego jednym z wykonawców został francuski Les Tambours du Bronx. Zespół grający na metalowych beczkach to rzecz unikatowa. Muzycy mają za sobą występy na scenach całego świata. Grają razem od ćwierć wieku. W tym czasie dali tysiące koncertów, zużyli 16 000 metalowych beczek, połamali w czasie koncertów 110 000 pałeczek, odwiedzili ponad 30 krajów. Nagrali 9 albumów i jedno koncertowe DVD.

Dwa razy dłużej na scenie występuje druga gwiazda wieczoru. Lech Janerka to wyjątkowa postać polskiej muzyki. Założyciel uznawanego za jeden z najważniejszych zespołów rodzimego rocka - Klaus Mitffoch - rzadko koncertuje i rzadko nagrywa. Dlatego każdy jego występ to duże wydarzenie artystyczne.

Wszystkie inicjatywy w ramach "Kapitalnej Warszawy” będą darmowe i organizowane we współpracy z miastem. Patronat honorowy nad koncertem objęli Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz ambasador Francji w Polsce. Patronami wydarzenia są m.in. Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa, Instytut Francuski, Akcjonariat Obywatelski oraz Program Pierwszy Polskiego Radia.

Koncert "Giełda dla Warszawy”, który odbędzie się w sobotę 17 sierpnia, rozpocznie się o godz. 18.00 na Dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego przy Rondzie Charlesa de Gaulle’a. Wstęp jest bezpłatny.

abo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

The October Leaves przechodzą na polski

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 10:23
Gośćmi poniedziałkowej "Muzycznej Jedynki" będą członkowie śląskiego zespołu The October Leaves.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych otwiera biuro w Londynie

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 19:25
- Zdecydowaliśmy się na to przede wszystkim dlatego, że powinniśmy bardzo aktywnie zabiegać o klientów z Londynu - mówi w radiowej Trójce prezes GPW Adam Maciejewski.
rozwiń zwiń