X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Rząd przyjął projekt specustawy mieszkaniowej

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2018 19:01
Wsparciem dla budownictwa mieszkaniowego ma być opracowana przez rząd tzw. specustawa mieszkaniowa, która przede wszystkim ma poprawić dostępność do mieszkań dla mniej zarabiających oraz dla ludzi młodych i na dorobku.
Audio
  • Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński powiedział, że specustawa mieszkaniowa wesprze budownictwo mieszkaniowe w Polsce.
  • Specustaw mieszkaniowa - zdaniem szefa resortu inwestycji i rozwoju Jerzego Kwiecińskiego - ułatwi dostęp do mieszkań dla ludzi młodych i mniej zarabiających.
Specustawa mieszkaniowa ma wesprzeć budownictwo mieszkaniowe w Polsce.
Specustawa mieszkaniowa ma wesprzeć budownictwo mieszkaniowe w Polsce.Foto: PIXABAY

Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński powiedział, że specustawa mieszkaniowa wesprze budownictwo mieszkaniowe w Polsce, a nowe przepisy zwiększą dostępność gruntów oraz znacznie skrócą czas uzyskania wszystkich zgód i decyzji koniecznych do rozpoczęcia budowy.

Zwiększyć dostępność

Minister wyraził nadzieję, że dzięki zmianie prawa uda się zwiększyć dostępność mieszkań dla osób młodych i mniej zamożnych.

Wskazał, że pod budownictwo mieszkaniowe będą wykorzystywane między innymi tereny kolejowe, poprzemysłowe oraz tereny rolne znajdujące się w granicach miast.

IAR, ak, NRG

Zobacz więcej na temat: mieszkanie grunty budownictwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Specustawa mieszkaniowa w konsultacjach społecznych: co o niej sądzą budowlańcy, deweloperzy i eksperci?

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2018 11:56
Projekt ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących w ubiegły czwartek został skierowany do konsultacji publicznych. Przedstawiamy opinie ekspertów, praktyków- budowlańców, deweloperów, co sądzą o nowych rozwiązaniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mieszkania atrakcyjną formą inwestycji

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2018 09:09
Polacy nadal chętnie inwestują w mieszkania. W porównaniu do ubiegłego roku do 28 proc. zwiększył się odsetek nabywców mieszkań z przeznaczeniem pod wynajem - wynika z analizy RynekPierwotny.pl oraz Metrohouse.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rynek nieruchomości w fazie boomu inwestycyjnego

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2018 21:00
W pierwszym kwartale tego roku oddano do użytkowania o ponad 10 procent więcej mieszkań niż w takim samym okresie przed rokiem - wynika z danych GUS. Podobnie wzrósł odsetek rozpoczętych budów nowych domów i osiedli. Bardzo dobra jest też sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym tak, że świetna passa deweloperów trwa w najlepsze. Część komentatorów mówi o mieszkaniowym boomie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czujność wskazana. Przy zakupie nieruchomości trzeba sprawdzić jak najwięcej

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 11:02
Polacy są coraz mniej ostrożni przy zakupie nieruchomości - wynika z raportu kancelarii Dowlegal, zajmującej się m.in. prawem obrotu nieruchomościami. Inwestorzy nabywający aktywa o znacznej wartości zbyt często zakładają dobre intencje sprzedającego.
rozwiń zwiń