Gospodarka

Podziel się swoim sukcesem!

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 11:22
Sterowane elektronicznie pojazdy do zbierania truskawek czy mobilne kurniki to tylko niektóre polskie wynalazki odnoszące sukcesy zagranicą i jednocześnie uczestnicy konkursu Pochwal się swoim funduszem.
Audio
Według wstępnych założeń projektu nowelizacji, NBP będzie mógł kupować obligacje na rynku wtórnym.
Według wstępnych założeń projektu nowelizacji, NBP będzie mógł kupować obligacje na rynku wtórnym. Foto: sxc.hu

Trójka wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego do 10 listopada zapraszą do udziału w konkursie Pochwal się swoim funduszem. Uczestnikami mogą być beneficjenci funduszy z Unii Europejskiej.

Jeśli dostałeś pieniądze z następujących programów: Kapitał Ludzki, Gospodarka Innowacyjna, Infrastruktura i Środowisko, Rozwoj Ściany Wschodniej oraz Wsparcie Techniczne i Twoja firma osiągnęła sukces, zgłoś się!

- Z badań wynika, że 97 proc. zysku uzyskuje się z naśladowania dobrych pomysłów. Chwalmy się, niech inni to podłapią i zyskują - zachęca Adam Noga z Akademii Koźmińskiego.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.twojefundusze.polskieradio.pl. Zwycięzcę, który  dostanie nagrodę rzeczową o wartości 10 tys. złotych, poznamy na gali finałowej 10 grudnia.

W sumie programy objęte konkursem miały do rozdysponowania prawie 300 mld zł. - Takich pieniędzy nigdy nie mieliśmy i już raczej nie będziemy mieć - mówi Elżbieta Mączyńska, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

W audycji "Bardzo Ważny Projekt" również o środowych danych GUS o przemyśle.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Oryginalne pomysły poszukiwane!

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 18:25
Prof. Adam Noga (ekonomista): Do 2013 roku w budżecie unijnym dostaliśmy ponad 65 miliardów euro, a w następnym 7-letnim mamy nadzieję dostać 80 miliardów. To ogromne pieniądze, których nigdy nam się nie udało "wyrwać" z polskich budżetów centralnych i samorządowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak innowacje zmieniają świat

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2012 19:40
- Wiele innowacji to są często bardzo małe usprawnienia. Istnieje mnóstwo wdrożeń przygotowanych nie tylko przez przedsiębiorstwa, ale także samorządy - mówi prof. Adam Noga z Akademii Leona Koźmińskiego, członek kapituły konkursu "Pochwal się swoim funduszem".
rozwiń zwiń