X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

IV Europejski Kongres Finansowy w Sopocie: w poszukiwaniu najlepszych scenariuszy

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2014 16:37
Blisko tysiąc gości bierze udział w Europejskim Kongresie Finansowym, który od dzisiaj do środy odbywa się w Sopocie. Do tego nadmorskiego kurortu przyjechali przedstawiciele władz europejskich i krajowych, instytucji regulacyjnych i nadzorczych, biznesu, świata akademickiego, polityki oraz mediów.
Audio
  • Miasto zyskuje na organizacji wydarzeń biznesowych. Politycy i biznesmeni, którzy tu przyjeżdżają na Kongres, potem wracają do Sopotu z rodzinami na weekend, albo na wakacje - mówi Jacek Karnowski Prezydent Sopotu./Sylwia Zadrożna, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/.
Były minister finansów Jacek Rostowski i europoseł Danuta Huebner podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie PAPAdam Warżawa.
Były minister finansów Jacek Rostowski i europoseł Danuta Huebner podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie PAP/Adam Warżawa.Foto: PAP/Adam Warżawa

- Położenie Sopotu sprzyja debatom i kongresom – mówi Jacek Karnowski Prezydent Sopotu. Według niego, korzystne są połączenia komunikacyjne, autostrada i lotnisko, a bliskość morza i plaży też ma swoje zalety.

- Miasto zyskuje też na organizacji wydarzeń biznesowych. Politycy i biznesmeni, którzy tu przyjeżdżają na Kongres, potem wracają do Sopotu z rodzinami na weekend, albo na wakacje. Cieszymy się, że w Sopocie są organizowane różnego typu imprezy, biznesowe, ale też sportowe i kulturalne, podkresla prezydent Sopotu.

Głównym tematem Europejskiego Kongresu Finansowego są zawirowania polityczno-gospodarcze na Starym Kontynencie. Polski punkt widzenia może być cenną inspiracją dla procesu dalszej integracji i nowego zdefiniowania bezpieczeństwa finansowego i energetycznego Europy.

Patronem medialnym IV Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie jest Polskie Radio.

Sylwia Zadrożna

Zobacz więcej na temat: finanse GOSPODARKA Sopot
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak