X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

BZ WBK zniknie, zastąpi go Santander? KNF chce wyjaśnień

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2014 08:28
Takiego zamieszania dawno nie było na rynku finansowym. Po ogłoszeniu w wywiadzie prasowym przez prezesa banku BZ WBK Mateusza Morawieckiego o planowanym rebrandingu na rzecz marki właściciela, czyli Santandera, polski nadzór chce wyjaśnień. Twierdzi, że umowa wymaga konsultacji tej sprawy z KNF.
BZ WBK zniknie, zastąpi go Santander? KNF chce wyjaśnień
Foto: wikipedia

KNF poinformowała, że w związku z pojawiającymi się informacjami na temat planowanego rebrandingu BZ WBK, regulator poprosił bank o wyjaśnienia w kontekście złożonych wcześniej zobowiązań inwestorskich. KNF spodziewała się bowiem, że działania takie będą z nią konsultowane.

Santander zobowiązał się do konsultowania z KNF spraw zmian
"Większościowy akcjonariusz banku (hiszpański bank Santander) zobowiązał się wobec KNF, że podejmując jakiekolwiek działania w zakresie zmiany nazwy lub marki banku, będzie kierował się przede wszystkim interesem banku, konsultując takie działania z KNF, która będzie informowana o przewidywanych kosztach ponoszonych przez bank w związku z tymi zmianami. Jak dotąd w tej sprawie konsultacji z KNF nie było" - podkreślono w komunikacie.

Mateusz Morawiecki: marka Santander jest coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce
W poniedziałkowym wywiadzie prezes BZ WBK Mateusz Morawiecki powiedział PAP, że w 2015 r. BZ WBK planuje rozpocząć rebranding na markę swojego hiszpańskiego inwestora.
"Operacja będzie się wiązała z pewnymi i dodatkowymi kosztami, których wysokość będziemy znali w III kwartale. W tym roku nie należy się spodziewać większych, zauważalnych kosztów z tego tytułu" - powiedział Morawiecki. "Rozpoznawalność marki Santander w Polsce sukcesywnie rośnie. To zrozumiała strategia z punktu widzenia właściciela, bowiem na pozostałych rynkach działa on pod nazwą Santander" - dodał.

PAP, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak