X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Rozpoczął się nabór do kolejnej edycji GreenEvo

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2015 12:32
Rozpoczął się nabór do 6. edycji GreenEvo. To projekt ministerstwa środowiska przygotowany dla polskich firm, które dzianą w obszarze zielonych technologii.
Audio
  • O programie GreenEvo w Porannych rozmaitościach radiowej Jedynki mówiła Agnieszka Kozłowska Korbicz koordynator programu (Błażej Prośniewski, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia)
Odnawialne źródła energii
Odnawialne źródła energiiFoto: Glow Images/East News

Jego głównym celem jest pomoc polskim przedsiębiorcom w znalezieniu zagranicznych inwestorów. W tegorocznej edycji nacisk położono na przedsięwzięcia wspierające gospodarkę odpadami. - Pomysł na dołożenie kolejnej kategorii powstaje co roku. Rozszerzamy zakres wspierania polskich zielonych technologii. A w szczególności skupiliśmy się w tym roku na technologiach odpadowych ze względu na problemy jakie mieliśmy w zeszłym roku – mówi Agnieszka Kozłowska Korbicz koordynator programu. - Mamy siedem kategorii, to są sektory OZE, oszczędności energii, technologii wodno-ściekowych, jak również bioróżnorodności, transportu niskoemisyjnego, wspieramy także budownictwo pasywne, czyli kogeneracja, ocieplanie domów.

Przedsiębiorcy zostaną przeszkoleni

- My uczymy łowić, nie dajemy rybek za darmo. Nasza działalność polega na tym, że organizujemy specjalistyczne szkolenia. Dajemy coaching, jesteśmy habem, przez które przechodzą wszystkie informacje związane z technologiami środowiskowymi - dodaje gość. - Uczymy jak aplikować na dotacje – dodaje.

Uczestnicy muszą spełnić 4 warunki

Kto może wziąć udział w programie? - Są 4 warunki. Musi być to technologia środowiskowa, musi być wdrożona, żebyśmy mogli ją sprawdzić, musi być to technologia gotowa na traser za granicę, technologia musi być polska – wylicza rozmówczyni.

Termin zgłoszeń do programu mija 27 luteg.

Błażej Prośniewski, abo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Co piąty Polak chce być prosumentem. Czy to będzie się opłacać?

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014 10:18
Co piąty Polak chce być prosumentem, czyli nie tylko konsumentem, ale i producentem energii elektrycznej. Pytanie tylko, czy to mu się opłaci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zamień choinkę na ciepło w domu… kontrowersje wokół biomasy

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2015 13:03
Biomasa ze świątecznych choinek – w Warszawie rozpoczęła się zbiórka drzewek. Zebrane świąteczne drzewka powrócą do mieszkańców stolicy w postaci "zielonej" energii cieplnej i elektrycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

List do posłów ws. OZE z żądaniem zielonego światła dla energetyki obywatelskiej

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2015 16:01
83 organizacje, firmy i instytucje wystosowały list do posłów wzywający do poprawienia ustawy o odnawialnych źródłach energii. List został przekazany posłom przed posiedzeniem Sejmu.
rozwiń zwiń