X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Prezes Grupy Azoty Paweł Jarczewski prezesem w strukturach IFA

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 17:39
Paweł Jarczewski, Prezes Zarządu Grupy Azoty objął funkcję Prezesa Komitetu ds. technicznych, utrzymania i bezpieczeństwa produkcji w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Przemysłu Nawozowego (Chairman of IFA’s Technical & SHE Committee). Decyzję podjęta na forum Rada dyrektorów IFA w Stambule.
Prezes Grupy Azoty Paweł Jarczewski
Prezes Grupy Azoty Paweł Jarczewski Foto: Mat. prasowy

- Jestem niezmiernie dumny, że forum dyrektorów IFA powierzyło tak odpowiedzialną funkcję przedstawicielowi polskiego przemysłu nawozowego. To dla mnie kolejne ogromne wyzwanie, bo i sama organizacja jest ogromna. IFA reprezentuje światowy przemysł nawozowy a podejmowane przez nią decyzje mają zasięg globalny – powiedział prezes Jarczewski.

Zadaniem Komitetu ds. Technicznych, jest promowanie efektywnej produkcji oraz bezpiecznego przechowywania i transportu produktów nawozowych. Celem Komitetu jest również wymiana wiedzy technicznej oraz opracowywanie standardów branżowych, które przyczyniają się do ciągłego doskonalenia branży nawozowej.

IFA to międzynarodowa organizacja zrzeszająca obecnie ponad 500 członków z 85 krajów. Firmy członkowskie IFA reprezentują wszystkie działania związane z produkcją, handlem, transportem i dystrybucją wszelkiego rodzaju nawozów, których obecnie produkuje się na świecie około 170 mln ton rocznie. Są one używane w każdym zakątku świata do wspierania produkcji rolnej. Stanowią podstawowy składnik w dążeniu do zrównoważonego rozwoju rolnictwa i bezpieczeństwa żywnościowego na świecie. Dlatego działania IFA są tak istotne, a obecność w strukturach stowarzyszenia to ogromne wyróżnienie dla jego członków.

Prezes Paweł Jarczewski w latach 2011 - 2013 pełnił również funkcję wiceprezydenta w Fertilizers Europe, będąc pierwszym prezesem z Europy Centralnej i Wschodniej, który zajął tak wysokie stanowisko w strukturach tej organizacji.

Mat. Prasowy, jk

Zobacz więcej na temat: firma Grupa Azoty
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grupa Azoty SA ma powody do zadowolenia

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2015 20:04
W pierwszym kwartale Grupa Azoty SA osiągnęła zysk netto w wysokości prawie 306 mln netto. To wzrost o ponad 100 procent w stosunku do I kwartału 2014 roku, kiedy zysk netto wyniósł 151 mln zł.
rozwiń zwiń