X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Szef Biedronki odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP. Za zamkniętymi drzwiami

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015 19:27
Wypełniliśmy wolę ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Tak MSZ tłumaczy wręczenie szefowi Biedronki odznaczenia państwowego.
Audio
  • Rzecznik MSZ Marcin Wojciechowski tłumaczy wręczenie szefowi Biedronki odznaczenia państwowego (IAR)
Biedronka (zdjęcie ilustracyjne)
Biedronka (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Wikimedia Commons, Artur Andrzej

Dyrektor operacyjny firmy Geronimo Martins Pedro Pereira da Silva został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP. Początkowo uroczystość miała mieć charakter otwarty dla mediów. Wręczenie orderu przez samego szefa MSZ Grzegorza Schetynę miało się odbyć 29 lipca. Wskutek burzy medialnej, która wybuchła wokół tej sprawy, resort dyplomacji przełożył uroczystość.

"Prywatny i kameralny charakter" uroczystości

Ostatecznie odznaczenie wręczył jeden z członków kierownictwa MSZ. Uroczystość odbyła się w sierpniu, miała prywatny i kameralny charakter na prośbę odznaczonego - powiedział rzecznik MSZ Marcin Wojciechowski. Jak dodał, decyzję o przyznaniu odznaczenia wydał prezydent, więc resort jedynie "wykonuje wolę głowy państwa".

Według oficjalnego uzasadnienia, Pedro Pereira da Silva został odznaczony przez prezydenta Komorowskiego za "wkład w rozwój gospodarczy Polski, tworzenie miejsc pracy, zaangażowanie firmy w działalność społeczną i charytatywną oraz znaczący wkład w rozwój stosunków handlowych między Polską a Portugalią".

IAR, awi

Zobacz więcej na temat: biedronka handel sklep
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Biedronka bez orderu. Eksperci zwracają uwagę na finansowanie Kauflandu i Lidla

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2015 12:59
Zapowiadana na dziś uroczystość wręczenia przez ministra spraw zagranicznych Grzegorza Schetynę Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej dyrektorowi operacyjnemu Grupy Jeronimo Martins w Polsce Pedro Pereira da Silvie, została przełożona.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biedronka: rządowa "reklama" Biedronki wyceniona na 7,2 mln zł. Chodzi o odznaczenie dla szefa Jeronimo Martins, i warzywa Ewy Kopacz

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2015 18:17
"Darmowa" reklama, którą zapewniły sieci handlowej Biedronka wypowiedzi i decyzje członków polskiego rządu, warta jest 7 mln zł - wynika z badań i monitoringu Instytutu Monitorowania Mediów. Chodzi o wypowiedzi premier Ewy Kopacz nt. warzyw w sieci, które "są super", oraz planach odznaczenia najwyższym polskim orderem jednego z szefów Jeronimo Martins, właściciela Biedronki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biedronka na dopalaczu: jej sprzedaż wzrosła o 11,67 proc. do prawie 4,5 mld euro

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 15:37
Strategia przyjęta przez sieć Biedronki przynosi rezultaty – jej sprzedaż wzrosła o 11,7 proc. do 4,499 mld euro (o 10,6 w walucie lokalnej) , co stanowi 67,7 proc. sprzedaży całej grupy Jeronimo Martins. Warto dodać, że w pierwszym półroczu ubiegłego roku udział Biedronki w sprzedaży całej grupy wynosił nieco mniej - 66,6 proc.
rozwiń zwiń