X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Turyści boją się terroryzmu. Wybierają bezpieczne kraje

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2016 12:03
Ostatnie zamachy terrorystyczne nie pozostaną bez wpływu na turystykę.
Audio
  • O wpływie terroryzmu na turystykę w Polskim Radiu 24 mówi Marek Kamiński z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (Justyna Golonko, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia)
Co ciekawe, na zawirowaniach najlepiej wyszła Grecja
Co ciekawe, na zawirowaniach najlepiej wyszła Grecja Foto: Glow Images/East News

W ostatnich latach te jeszcze niedawno tak bardzo popularne kierunki wyraźnie tracą na popularności wśród turystów. Po Tunezji i Egipcie teraz turystów może tracić Turcja uważa Marek Kamiński z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych

Terroryzm działa na turystykę

- Dawnie z Polski do Egiptu latało parę samolotów dziennie, dziś lecą 3 w ciągu tygodnia. Jest to duży spadek. Turystyka jest bardzo czuła na terroryzm. To działa na wszystkich turystów na całym świecie. Turcja była takim kierunkiem gdzie przede wszystkim jeździły rodziny z dziećmi. Na miejscu były olbrzymie hotele ze świetnymi animacjami, znakomitymi basenami i smacznym jedzeniem. Teraz jest mało wylotów, bo tylko narciarskie. Natomiast w lecie, jeśli nie zmieni się nic na miejscu, będzie to problem kolejny dla turystów z Polski – uważa gość Polskiego Radia 24.

Ministerstwo ostrzega

Obecnie polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże do Egiptu, Tunezji, ale także do Turcji.

- Zawsze jest tak, że jak ktoś traci, to ktoś musi zyskać. Egipt i Tunezja straciła w zeszłym roku, natomiast zyskały wyspy greckie i Hiszpania – podkreśla specjalista.

Grecja zyskała najbardziej

Co ciekawe, na zawirowaniach najlepiej wyszła Grecja – mimo że turystów straszono zamieszkami na ulicach i skutkami szalejącego kryzysu ekonomicznego, liczba turystów odwiedzających Grecję rośnie.

Justyna Golonko, abo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Apel MSZ: Egipt nie jest bezpiecznym miejscem na wypoczynek

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 15:34
W związku z ostatnimi wydarzeniami w Tunezji, zaostrzeniem walk na półwyspie Synaj i na podstawie posiadanych informacji o sytuacji w Egipcie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca powstrzymanie się od podróży do tego kraju - w tym także do kurortów położonych nad Morzem Czerwonym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z TUI Poland do Egiptu nie polecisz. Biuro odwołuje wycieczki

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015 17:57
- Zarząd TUI Poland podjął decyzję o wstrzymaniu sprzedaży ofert wakacyjnych i odwołaniu wszystkich imprez turystycznych do Egiptu do końca sezonu letniego - czytamy w komunikacie biura podróży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biuro podróży TUI odwołało wycieczki do Egiptu

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2015 11:10
Biuro podróży TUI Poland odwołuje wyjazdy turystów do Egiptu. W zamian proponować będzie podróż do innych krajów. To reakcja na wczorajszy komunikat Ministerstwa Spraw Zagranicznych, które ostrzega przed podróżowaniem do Egiptu.
rozwiń zwiń