X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

W Krynicy rozpoczyna się XXVI Forum Ekonomiczne

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 07:50
W Krynicy-Zdroju rozpoczyna się dziś jedno z najważniejszych spotkań gospodarczych Europy Środkowo-Wschodniej - XXVI Forum Ekonomiczne.
Audio
  • "Europa w obliczu wyzwań - zjednoczeni czy podzieleni?” - to główne pytanie, które ma towarzyszyć tegorocznemu XXVI Forum Ekonomicznemu w Krynicy-Zdroju. W jednym miejscu spotkają się politycy, biznesmeni i samorządowcy
Forum Ekonomiczne w Krynicy
Forum Ekonomiczne w Krynicy Foto: www.forum-ekonomiczne.pl

W trzydniowym spotkaniu weźmie udział blisko 3 tysiące gości z ponad 50 krajów - polityków, ekspertów, szefów największych spółek skarbu państwa, ekonomistów i dziennikarzy.

Gośćmi krynickiego Forum mają być między innymi premierzy Polski i Węgier, Beata Szydło i Viktor Orban, wicepremier-minister rozwoju Mateusz Morawiecki, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz oraz szefowie resortów skarbu, kultury i energii.
Hasło tegorocznego Forum to "Europa w obliczu wyzwań - zjednoczeni czy podzieleni?"
W czasie krynickiego spotkania odbędzie się 6 sesji plenarnych, wykłady, dyskusje oraz blisko 150 paneli tematycznych.
Jak zawsze w Krynicy, jednym z ważniejszych tematów jest bezpieczeństwo energetyczne regionu. Uczestnicy Forum mają również podsumować warszawski szczyt NATO.

Przyszłość Unii Europejskiej po Brexicie

Organizatorzy podkreślają, że "bardzo ważne miejsce zajmuje też aktualna sytuacja polityczna, przyszłość Unii Europejskiej po Brexicie, współpraca państw Europy Środkowej i Wschodniej, rozwój relacji krajów europejskich z Chinami, europejskie aspiracje krajów Partnerstwa Wschodniego, bieżąca sytuacja na Ukrainie oraz rola tego kraju w relacjach Wschodu i Zachodu" .
Po raz pierwszy w historii w Krynicy odbędzie się Forum Polonijne. Polityka państwa polskiego wobec Polonii i Polaków za granicą - to jeden z głównych tematów tego spotkania.
Krynickiemu spotkaniu będą towarzyszyć: Forum Regionów, Forum Ochrony Zdrowia.
Podczas Forum przyznawana jest Nagroda Człowieka Roku.

IAR, abo

Zobacz więcej na temat: XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak