Gospodarka

Od dziś rusza akcja "Weekend za pół ceny". Oferta 560 hoteli, pensjonatów, muzeów

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2017 10:31
To już kolejna akcja tego typu w Polsce. Od dziś można skorzystać z wybranych ofert turystycznych za pół ceny. Rozpoczyna się ogólnopolska akcja "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny".
Audio
  • Od dziś można skorzystać z wybranych ofert turystycznych za pół ceny. Rozpoczyna się ogólnopolska akcja "Polska zobacz więcej. Weekend za pól ceny". Ponad 560 wybranych hoteli, pensjonatów, muzeów i restauracji przygotowało na ten weekend specjalne zniżki. /IAR/.
  • Zniżki zgłoszone przez partnerów akcji obowiązują od dziś od godziny 17:00 do końca niedzieli (8 października), w zależności od godzin pracy obiektu. Niektórzy partnerzy oferują też możliwość zakupu usługi na inny wybrany termin, ściśle określony w ofercie, pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach 6- 8 października./IAR/.
Od dziś można skorzystać z wybranych ofert turystycznych za pół ceny. Rozpoczyna się ogólnopolska akcja Polska zobacz więcej. Weekend za pól ceny.
Od dziś można skorzystać z wybranych ofert turystycznych za pół ceny. Rozpoczyna się ogólnopolska akcja "Polska zobacz więcej. Weekend za pól ceny". Foto: RossHelen/Shutterstock.com

Ponad 560 wybranych hoteli, pensjonatów, muzeów i restauracji przygotowało na ten weekend specjalne zniżki.

−Akcja ma na celu zachęcenie do odkrywania turystycznych walorów Polski i do wyjazdów i do wyjazdów nie tylko w okresie wakacyjnym - wyjaśnia prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk. Chodzi o pokazanie potencjału turystycznego naszego kraju, ponieważ wielu rodaków nadal zna bogatej oferty Polski. Organizatorzy chcą także nakłonić do wypoczynku poza głównym sezonem i do wyjazdów krótkoterminowych.


Robert Andrzejczyk podkreśla, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem i zachęca do skorzystania z jesiennej oferty.


. .

Przypomina, że w poprzedniej akcji skorzystało z niej ponad 70 tysięcy osób i ma nadzieję, że ze względu na rekordową ilość partnerów, tym razem skorzysta z niej ponad 100 tysięcy osób. Pełną listę ofert i możliwość rezerwacji można sprawdzić w na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.


Zniżki zgłoszone przez partnerów akcji obowiązują od dziś od godziny 17:00 do końca niedzieli (8 października), w zależności od godzin pracy obiektu.

Niektórzy partnerzy oferują też możliwość zakupu usługi na inny wybrany termin, ściśle określony w ofercie, pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach 6- 8 października.


Najwięcej ofert wpłynęło w tym roku z województw małopolskiego i pomorskiego. Organizatorami akcji są: Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

IAR, jk

Zobacz więcej na temat: turystyka GOSPODARKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także