X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

W.Gadowski: Santander opowiedział się po jednej ze stron sporu politycznego

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2018 11:36
Dziennikarz Witold Gadowski, wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich uważa, że bank Santander Polska (wcześniej: BZ WBK) opowiedział się po stronie lewicy w polskim sporze politycznym. Chodzi o to, że z akcji rebrandingowej banku zostały, jak to ujął, "wycięte wszystkie konserwatywne tytuły". W związku z tym Witold Gadowski proponuje, by wszyscy patrioci, którzy mają swoje pieniądze w Santanderze, przenieśli się do innych banków.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: shutterstock

- Zastosowano sprytny manewr wycięcia wszystkich konserwatywnych tytułów mediów polskich z akcji promocyjnej Santandera. Tam są tylko "Gazeta Wyborcza", "Rzeczpospolita" i wszystkie te "lewackie" media. Prawicowych nie ma. A więc Santander wyraźnie stanął po jednej ze stron polskiego sporu politycznego. Zatem - tu znowu uwaga bardzo logiczna - skoro Santander odwołuje się tylko do lewej strony sceny politycznej, to proponuję, żeby prawicowi, bądź patriotyczni klienci wycofali swoje wkłady z Santandera i przenieśli je do innego banku - powiedział Witold Gadowski w swoim cotygodniowym komentarzu, opublikowanym na YouTubie.

Witold Gadowski dodał, że taki krok jest "najlepszą reakcją, która nauczy rozumu wszystkich".

- Ich też nauczy rozumu, zaręczam - podsumował.

Rebranding BZ WBK

W ostatnich dniach przypadła kulminacja akcji rebrandingowej - BZ WBK został już formalnie przekształcony w Santander Bank Polska. Zmieniły się logotypy w oddziałach, a dotychczasową zieleń zastąpił kolor czerwony. Rebrandingowi towarzyszyła akcja promocyjna w mediach. Bank zapewnia, że zmiana nazwy będzie "bezbolesna" dla dotychczasowych klientów.

Hiszpańska grupa Santander przejęła kontrolę nad BZ WBK w 2011 roku.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, gadowskiwitold.pl, md

Zobacz więcej na temat: santander consumer bank
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak