X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Giełda zaczyna środę na lekkim minusie

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2018 11:44
Spokojny, choć "czerwony" początek środowej sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych. I choć na otwarciu indeks najwiekszych spółek WIG20 zyskiwał 0,11 procent, to przed południem już nieznacznie (0,09 procent) tracił.
Za nami dość słaba sesja na warszawskiej giełdzie. Główny indeks WIG 20 stracił 0,06 proc. Nad kreską znalazł się indeks szerokiego rynku WIG, zyskując 0,24 proc.
Za nami dość słaba sesja na warszawskiej giełdzie. Główny indeks WIG 20 stracił 0,06 proc. Nad kreską znalazł się indeks szerokiego rynku WIG, zyskując 0,24 proc. Foto: shutterstock, Jirapong Manustrong

Na minimalnym minusie (0,02 procent) był także indeks szerokiego rynku WIG.

Za euro trzeba teraz zapłacić 4 złote 28 groszy, za dolara 3 złote i 63 grosze, za funta  4 złote i 79 groszy a za franka - 3 zlote i 76 groszy.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, md

Zobacz więcej na temat: giełda papierów wartościowych
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak