X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

PKP Cargo ma unijne dofinansowanie dla trzech projektów

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 13:38
PKP Cargo przyznano dofinansowania dla trzech projektów w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość dofinansowania to ok. 288,65 mln zł. 
Dofinansowanie przyczyni się do realizacji strategii rozwoju grupy PKP Cargo
Dofinansowanie przyczyni się do realizacji strategii rozwoju grupy PKP Cargo Foto: materiały prasowe PKP PLK

Chodzi o projekt "Lokomotywy wielosystemowe i wagony przeznaczone do przewozów intermodalnych", którego beneficjentem jest PKP Cargo. Spółka wnioskowała o przyznanie na ten cel dofinansowania w wysokości 92,4 mln ł i tyle otrzyma.

Drugi projekt z dofinansowaniem to "Wagony platformy do przewozów intermodalnych". Wnioskowane dofinansowanie to 183,4 mln zł i takie przyznano.

Trzecie zadanie nazwano "Projekt modernizacji i rozbudowy Terminala Intermodalnego w Małaszewiczach wraz z zakupem wyposażenia". Spółka wnosiła o dofinansowanie w wysokości 12,85 mln zł i również w tym przypadku otrzymała wsparcie w zgłaszanej wysokości.

- W ocenie zarządu spółki powyższe dofinansowanie przyczyni się do sukcesywnej realizacji strategii rozwoju grupy PKP Cargo i docelowo przełoży na zwiększenie jej roli jako podmiotu działającego na rynku intermodalnym w Polsce i za granicą - napisano w komunikacie spółki.

PAP, kw 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak