X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Kongres 590 - frekwencja przerosła oczekiwania

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 12:10
Promowanie polskich produktów i osiągnięć naszej gospodarki, ekonomiczne debaty w ramach kilkudziesięciu paneli dyskusyjnych, goście z kraju z zagranicy - to wszystko  w ramach Kongresu 590 w podrzeszowskiej Jasionce, którego przebieg obszernie relacjonujemy na antenach Polskiego Radia i na naszym portalu.
Audio
  • Gościem radiowej Jedynki, z którym rozmawiała Justyna Golonko - był Łukasz Oprawski - prezes Kongresu 590 w Jasionce.
Inauguracja Kongresu 590
Inauguracja "Kongresu 590"Foto: PAP/Darek Delmanowicz

Jak powiedział Łukasz Oprawski - prezes Kongresu 590 - z którym w radiowej jedynce rozmawiała Justyna Golonko - trzy pierwsze cyfry w nazwie Kongresu - 5, 9 i 0 to początek kodu kreskowego określającego polskie produkty. Kongres ma głównie za zadanie - podkreślił - promować nasze krajowe towary i polski kapitalizm.

Prezes Kongresu poinformował, że w tym roku frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów i w III edycji imprezy weźmie udział ponad 5 tys. uczestników.

Podczas spotkania w Jasionce odbędą się 94 panele m.in. na temat polskiej drogi rozwoju gospodarczego i perspektyw na przyszłość.

Justyna Golonko, ak, NRG

Zobacz więcej na temat: Kongres 590 promocja rozwój
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak