X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Coraz więcej mieszkań w budowie. GUS podał dane

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 11:36
Głowny Urząd Statystyczny poinformował, że pod koniec padziernika było 806,9 tys. mieszkań pozostających w budowie. To o 5,2 procent więcej niż przed rokiem.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay

GUS poinformował też, że w październiku tego roku wydano pozwolenia na budowę lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym dla 24,8 tys. mieszkań, tj. o 9,2 proc. więcej niż w analogicznym miesiącu ub. roku (przed rokiem notowano wzrost o 15,1 proc.).

Według GUS liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto w październiku wyniosła 20,1 tys. i zwiększyła się tym samym w stosunku do października 2017 roku o 23,3 proc. wobec wzrostu o 4,5 proc. przed rokiem.

Urząd poinformował, że w okresie od stycznia do końca października tego roku oddano do użytkowania 146 tys. mieszkań, tj. o 3,1 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku 2017.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, PAP, md

Zobacz więcej na temat: budownictwo infrastruktura
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Budują deweloperzy i inwestorzy indywidualni. Trwa mieszkaniowy boom

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 11:25
Od stycznia do lipca 2018 r. rozpoczęto budowę 132 tys. 566 mieszkań, tj. o 6,6 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - podał Główny Urząd Statystyczny. Jak wynika ze wstępnych danych, w tym czasie oddano do użytkowania o 3 proc. więcej mieszkań.
rozwiń zwiń