X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Platformy startowe od stycznia 2019 r. gotowe na innowacyjne pomysły

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 14:41
Już od nowego roku nowe, innowacyjne firmy mogą skorzystać z platform startowych.
Audio
  • O roli i zadaniach platform startowych, mówi w radiowej Jedynce Edyta Gniazdowska z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości./Elżbieta Szczerbak, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia./.
Platformy startowe są projektami partnerskimi ze skupionymi wokół nich inwestorami, przedsiębiorcami, samorządami.
Platformy startowe są projektami partnerskimi ze skupionymi wokół nich inwestorami, przedsiębiorcami, samorządami.Foto: pixabay

− Wystarczy pomysł na innowacyjny produkt lub usługę, by skorzystać z platformy - mówi Edyta Gniazdowska z Polskie Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

I wyjaśnia, że platformy startowe to program inkubacyjny dla pomysłodawców innowacji z potencjałem biznesowym, którzy chcą wdrożyć swój pomysł na rynku.

Uściśla, że platformy startowe są projektami partnerskimi ze skupionymi wokół nich inwestorami, przedsiębiorcami, samorządami.

− Platformy działają w sześciu, skupionych w województwach Polski Wschodniej, ośrodkach innowacji, wybranych przez PARP, wyjaśnia gość radiowej Jedynki.

I wymienia parki naukowo-technologiczne, inkubatory.

Obejmują takie branże jak: produkcja żywności, energetyka, turystyka, ekologia, lotnictwo, motoryzacja.

Jak wyjaśnia gość radiowej Jedynki, nabór pomysłów platformy rozpoczną od stycznia 2019 r. Formularz aplikacyjny będzie dostępny na stronie platformy startowe.gov.pl.

W platformach firmy znajdą wsparcie w obsłudze księgowej, prawnej, marketingowej, mogą też liczyć na pomoc ze strony technologicznej i biznesowej – jak np. analizę biznesową przedsięwzięcia.

Elżbieta Szczerbak, jk

Zobacz więcej na temat: innowacje PARP firmy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak