X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Azoty Tarnów emitują akcje, aby przejąć Police

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2011 09:51
Azoty Tarnów wyemitują akcje w cenie 24,1 zł. Kapitał z ich sprzedaży ma sfinansować kupno Zakładów Chemicznych Police. Wkrótce ruszają zapisy. Na sprzedaż idzie prawie 25 milionów akcji Azotów.
Audio

Będzie można się na nie zapisywać w dniach 11-20 lipca. Będą to mogli jednak zrobić tyko dotychczasowi akcjonariusze. Za otrzymane w zapisach jedno prawo poboru będzie uprawniać do 0,64 akcji Azotów, czyli inwestor musi mieć 100 praw poboru, aby otrzymać 64 walory.

Głównym celem emisji jest zakup ZCh Police. Spółka zamierza też sfinansować częściowo wpływami z oferty zakupu 40,9 proc. akcji ZAK. 15 czerwca Azoty Tarnów rozpoczęły proces, w którym będą chciały objąć pakiet kontrolny Polic. Ogłosiły wezwanie do obecnych posiadaczy akcji Zakładów Chemicznych Police, aby sprzedali Azotom 49,5 miliona walorów. Taka pula daje 66 procent głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

tk

Zobacz więcej na temat: Azoty Tarnów
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zygmunt Solorz-Żak kupił Polkomtel

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2011 07:56
W czwartek wieczorem doszło do największej od lat transakcji na europejskim rynku telekomunikacyjnym. Transakcja warta jest ponad 18 mld zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Era, Ruch, Tyskie - polskie marki idą w obce ręce

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2011 10:00
Kupno Polkomtela, operatora Plusa, przez Zygmunta Solorza-Żaka, to pierwsza od kryzysu tak duża transakcja, w której wielka polska marka idzie w ręce rodzimego przedsiębiorcy. Historia pozostałych to pasmo zagranicznych przejęć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Solorz-Żak dzięki Polkomtelowi zaoferuje szybki internet

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2011 14:04
Zdaniem ekspertów Solorz-Żak będzie oferował szybki bezprzewodowy internet, dzięki częstotliwościom Polkomtelu, jak i spółek rozwijających technologię LTE.
rozwiń zwiń