Gospodarka

Gdzie po najtańsze znicze?

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2011 11:49
Zbliża się Wszystkich Świętych. Wszyscy udają się zapalić światełko na grobach swoich bliskich. Dowiedź się gdzie kupić najtańsze znicze.
Gdzie po najtańsze znicze?
Foto: sxc.hu

 „Super Express” pisze, że można zaoszczędzić nawet 50 zł  planując zakupe wcześniej, a nie kupując zniczy przy cmentarzu.

Wiele zapracowanych osób decyduje się jednak na ich zakup w ostatniej chwili i idzie na stragan oraz targowiska przy cmentarzach. Sprzedawcy mają tam naprawdę spory wybór ładnych lampionów. Trzeba się jednak liczyć z tym, że są one nawet dwa razy droższe niż w normalnych sklepach. Dlatego warto wcześniej udać się do supermarketu i zakupić lampiony na groby, aby potem nie przepłacać.

Gazeta dodaje, że przy zakupie kilku lub kilkunastu sztuk przy nekropoli można zapłacić nawet o 50 złotych więcej niż w markecie. Znicze, które kupimy tam za złotówkę, na straganie przy nekropoli kosztują 2 złote.

Podobnie jest z ozdobnymi lampionami, które w sklepie kosztują 5-6 złotych, a przy cmentarzu ponad 8 złotych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także lampiony elektryczne. W tym przypadku również taniej jest w markecie, gdzie można je dostać za 5-8 złotych, a przy cmentarzu za ponad 12 złotych.

Super Express,ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Uważaj na cmentarne hieny!

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2010 07:00
Zbliża się święto Wszystkich Świętych. Porządkując groby naszych bliskich warto poczekać z postawieniem na nich kwiatów i zniczy. Złodzieje nie śpią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Idziesz na zakupy? Możesz zapłacić podatek

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2011 09:15
W super- czy hipermarkecie, a nawet osiedlowym sklepiku, będzie można już nie tylko regulować rachunki za prąd czy gaz, lecz także rozliczyć się z fiskusem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polscy konsumenci w lepszych nastrojach

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2011 15:41
W III kwartale 2011 r. odnotowano poprawę nastrojów konsumenckich Polaków - podaje Główny Urząd Statystyczny.
rozwiń zwiń