X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Grunt to dobra inwestycja

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2012 10:13
Jak zarobić co najmniej 20 proc. rocznie na swojej inwestycji dowiesz się słuchając Bardzo Ważnego Projektu.
Audio
Grunt to dobra inwestycja
Foto: sxc.hu

Paweł Sołtys rozmawia z Jarosławem Brodaczewskim z Home Brokera oraz Kubą Karlińskim z Wealth Solutions. Specjaliści podkreślają, że nawet w czasie kryzysu można nieźle zarobić.

- Zakładana stopa zwrotu z inwestycji w grunt to skromne 20 proc. Jest to poziom satysfakcjonujący i bardzo realny. W ostatnich latach z danych agencji Nieruchomości Rolnych wynika, że średnia roczna stopa zwrotu z inwestycji wynosi 116 proc. – wyjaśnia Jarosław Brodaczewski.

O tym ile zainwestować, na co zwrócić uwagę podejmując decyzję można się dowiedzieć słuchając audycji Bardzo Ważny Projekt.

/ Więcej o tym wszystkim, co w związku z kryzysem może dotyczyć każdego z nas, dowiedzieć się można w serwisie "Stop kryzysowi".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak