Gospodarka

Telewizja NC Plus miała być rewolucją, a wyszło tsunami niezadowolenia

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 14:11
Połączenie telewizji n i Cyfry+ miało zrewolucjonizować rynek. Tymczasem nowa oferta nie tylko nie zachwyciła, ale wywołała lawinę negatywnych komentarzy.
NC+
NC+Foto: ncplus.pl

Internauci nie pozostawili suchej nitki na nowej platformie nc+. Reklamy zapowiadały nową technologie, która miała przynieść rewolucję. Tymczasem klienci nie kryją niezadowolenia. Media społecznościowe zalały firmę negatywnymi komentarzami, na które spółka nie odpowiada. Ogranicza się do zdawkowych „jest nam przykro” albo „odpowiemy jutro”, albo „komentarzy jest za dużo”. Na Facebooku powstał nawet profil Anty nc+, który ma już 1/3 fanów, co oficjalny profil nc+.

Klienci są oburzeni, że za to samo muszą płacić więcej. Pakiety za 39zł okazały się mniej atrakcyjne niż oferowane wcześniej w Cyfrze+. Nc+ zaś chwali się pakietami za119zł i 199zł, i to w promocji.

wirtualnemedia.pl, ab

Zobacz więcej na temat: telewizja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

UOKiK prześwietli telewizję nc plus? Na razie się przygląda

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2013 10:29
Rośnie niezadowolenie abonentów Cyfry+ i telewizji n. Klienci poprosili o pomoc Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta – pisze portal Wirtualnemedia.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy dojdzie do spotkania prezesa nc plus z twórcą Anty nc plus?

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2013 13:34
Niezadowolenie klientów nowej telewizji nc+ zamiast opadać zyskało nowe życie dzięki profilowi Anty nc+. Dlatego prezes nc+ zaprasza twórcę profilu Anty nc+ na spotkanie.
rozwiń zwiń