X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Aviva przejmuje Expandera. Zmiany w zarządzie i kontynuacja strategii

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 09:16
3 lipca br., po uzyskaniu zgody UOKiK, została sfinalizowana transakcja nabycia 100 proc. udziałów Expander Advisors przez Avivę. Mając na uwadze sukcesy spółki, rada nadzorcza powierzyła stery Expandera dotychczasowemu prezesowi, Andrzejowi Oślizło.
Do zarządu Expander Advisors dołączył Adrian Jarosz, wiceprezes Avivy ds. rozwoju, odpowiedzialny za Centrum Finansów Aviva
Do zarządu Expander Advisors dołączył Adrian Jarosz, wiceprezes Avivy ds. rozwoju, odpowiedzialny za Centrum Finansów AvivaFoto: Materiały prasowe

Pozycję rynkową firmy wzmacniać będą także dwaj wiceprezesi: Adrian Jarosz oraz Bartosz Niewiadomski. Nie zmienia się marka Expander i model działalności jako niezależnego doradcy finansowego.

Nowa rada nadzorcza Expander Advisors, pod przewodnictwem Adama Uszpolewicza, prezesa grupy Aviva w Polsce, podjęła decyzję o powierzeniu sterów firmy dotychczasowemu prezesowi, Andrzejowi Oślizło.

– Stawiamy na dalszy rozwój Expandera pod obecną marką, która jest synonimem niezależnego doradztwa finansowego i wysokich standardów obsługi klienta. Jestem przekonany, że zarząd kierowany nadal przez Andrzeja Oślizło, przy wsparciu Avivy jako nowego inwestora, będzie z jeszcze większym rozmachem realizował strategię, której celem jest uzyskanie pozycji lidera w branży doradczej – mówi Adam Uszpolewicz.

Szef Expandera pełni swoją funkcję od 2012 roku. Przeprowadził restrukturyzację spółki, która w roku 2014 osiągnęła rekordowe wyniki w sprzedaży. Od roku 2012 pełni także funkcję prezesa Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF).

Zmiany w zarządzie

Do zarządu Expander Advisors dołączył Adrian Jarosz, wiceprezes Avivy ds. rozwoju, odpowiedzialny za Centrum Finansów Aviva. Pracę na stanowisku wiceprezesa zarządu kontynuuje Bartosz Niewiadomski, który z sukcesem prowadzi działania marketingowe Expander Advisors od 2010 roku.

W związku z zakończeniem pełnienia funkcji przez wiceprezes Annę Kochańską, przewodniczący rady nadzorczej, Adam Uszpolewicz, podziękował jej za dotychczasowy wkład w rozwój firmy. Anna Kochańska będzie doradcą zarządu w zakresie integracji sieci sprzedaży.

– Pozyskując silnego partnera, jakim jest Aviva, przyspieszamy osiągnięcie naszego celu – pozycji nr 1 w branży. Uzyskujemy zarówno silne wsparcie merytoryczne w zakresie rozwijania atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowo-inwestycyjnej  dla naszych klientów, jak i dostęp do know-how spółek z grupy Aviva. W obliczu zmian legislacyjnych stojących przed naszą branżą, wsparcie nowego inwestora daje nam unikalną przewagę konkurencyjną – mówi Andrzej Oślizło, prezes Expander Advisors.

Informacja prasowa, awi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak