X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Zmiany w Kolejach Śląskich. Pociągi w końcu ruszą?

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2012 12:55
Dymisja przyjęta, będzie nowy prezes i zarząd Kolei Śląskich. W środę dotychczasowy prezes spółki Adam Worach podał się do dymisji w związku z doniesieniami o tym, że miał prawomocne wyroki.
Audio
  • Adam Matusiewicz, marszałek województwa śląskiego
Zmiany w Kolejach Śląskich. Pociągi w końcu ruszą?
Foto: PAP/Andrzej Grygiel

Marszałek województwa śląskiego Adam Matusiewicz poinformował, że dymisję przyjął, a nowym prezesem spółki Będzie Michał Borowski - dotychczasowy prokurent Kolei Śląskich. Odwołany został też wiceprezes Marek Nastała. Do zarządu trafią dotychczasowa wiceprezes Anna Patalong i wieloletnia dyrektor śląskiego oddziału Przewozów Regionalnych Renata Rogowska.
Stosowne decyzje ma podjąć rada nadzorcza Kolei Śląskich. Jej zebranie rozpocznie się o 13:00. Marszałek województwa śląskiego postawił zarządowi cel: do soboty ma doprowadzić do tego, by po torach jeździły już wszystkie pociągi, bez autobusowej komunikacji zastępczej. Adam Matusiewicz dodał, że nie uchyla się od odpowiedzialności politycznej za zamieszanie związane z podlegającymi mu Kolejami Śląskimi. Dodał jednak, że dymisja w tym momencie byłaby tchórzostwem.

IAR, to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Śląsk: 92 pociągi w ogóle nie wyjadą na tory

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 09:42
Na trasach odwołanych połączeń funkcjonowała będzie autobusowa komunikacja zastępcza. Dodatkowo na trasie Tychy-Sosnowiec odwołanych może zostać 17 pociągów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzecznik Kolei Śląskich: sytuacja się stabilizuje

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 12:07
Trzeci dzień zamieszania na kolei na Śląsku. - W tej chwili działamy z przysłowiowym nożem na gardle - mówi Witold Trólka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koleje Śląskie: znów na tory nie wyjadą pociągi

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2012 06:50
Podobnie jak w środę 92 pociągi kolei Śląskich nie wyjadą w czwartek na tory. Na tych odcinkach kursuje autobusowa komunikacja zastępcza.
rozwiń zwiń