X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

ZUS kształci specjalistów od zarządzania rehabilitacją

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2018 09:00
Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest jednym z partnerów projektu realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, którego celem jest kształcenie specjalistów do spraw zarządzania rehabilitacją 
Audio
  • Na temat kształcenie specjalistów do spraw zarządzania rehabilitacją - mówi w radiowej Jedynce Anna Sójka, dyrektor Departamentu Prewencji i Rehabilitacji w Centrali ZUS.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

- Specjalista będzie koordynatorem, który będzie wspierał osoby z niepełnosprawnością podczas rehabilitacji kompleksowej, czyli leczniczej, psychologicznej, społecznej i zawodowej - mówi w radiowej Jedynce Anna Sójka, dyrektor Departamentu Prewencji i Rehabilitacji w Centrali ZUS.

Będzie on koordynował wszystkie działania w ramach programu rehabilitacji. 

Podyplomowe studia w tym zakresie są adresowane w szczególności do psychologów, pedagogów społecznych, pracowników instytucji zabezpieczenia społecznego, prawników, fizjoterapeutów czy lekarzy.

- Te studia są wielodyscyplinarne. Wymagamy pewnych cech już od kandydata - dodaje. 

Studia potrwają dwa semestry, rozpoczną się w październiku i skończą w czerwcu przyszłego roku. Chętni przy aplikacji muszą złożyć swoje CV.

Studia są bezpłatne. Ponieważ są dofinansowane z funduszy europejskich.

Nabór ruszył w trzech uczelniach: Uniwersytecie Wrocławskim, Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i Uniwersytecie Warszawskim. - A w sierpniu ruszy nabór na studia podyplomowe w Lublinie - dodał Anna Sójka. 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach poszczególnych uczelni oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 

NRG, Sylwia Zadrożna, kw 

Zobacz więcej na temat: ZUS dla ciebie edukacja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak