X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Od stycznia nowe taryfy za energię elektryczną. O 0,5 proc. wzrosną ceny prądu, o 0,8 proc. spadną opłaty za dystrybucję

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2017 19:03
Od stycznia wejdą w życie nowe taryfy na prąd dla gospodarstw domowych. Na naszych rachunkach średnio o 0,5 procent wzrosną opłaty za energię elektryczną, ale o 0,8 procent spadną za dystrybucję.
Od stycznia wejdą w życie nowe taryfy na prąd dla gospodarstw domowych. Na naszych rachunkach średnio o 0,5 procent wzrosną opłaty za energię elektryczną, ale o 0,8 procent spadną za dystrybucję.
Od stycznia wejdą w życie nowe taryfy na prąd dla gospodarstw domowych. Na naszych rachunkach średnio o 0,5 procent wzrosną opłaty za energię elektryczną, ale o 0,8 procent spadną za dystrybucję. Foto: Robert Lidke

W rezultacie, w zależności od używanej taryfy, dla wielu klientów rachunki będą w zasadzie bez zmian, z tendencją od kilkunastu groszy do ponad 3 złotych obniżki. W niewielkiej części rachunki dla gospodarstw domowych mogą nieznacznie wzrosnąć.

Rachunek za prąd składa się z dwóch pozycji - opłaty za towar jaką jest energia elektryczna oraz za jej dostarczenie.

Urząd Regulacji Energetyki w piątek zatwierdził taryfy przedsiębiorstw energetycznych, które będą obowiązywać do końca 2018 roku.

IAR, jk

Zobacz więcej na temat: ceny energia elektryczna
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przed nami podwyżki cen prądu. Może warto zmienić dostawcę?

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 20:25
Rośnie liczba osób, które zmieniają sprzedawcę energii. I dobrze, bo prąd ma zdrożeć.
rozwiń zwiń