X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Nowy prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 11:25
Prezes Rady Ministrów Beata Szydło powołała Piotra Samsona na prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego - poinformowało w czwartek Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Samson od lipca br. był pełniącym obowiązki prezesa ULC.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/CC0 license

"Prezes Rady Ministrów, z dniem 22 grudnia 2016 r., powołała Piotra Samsona na stanowisko prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego" - poinformowało w komunikacie MiB.

Powołanie nastąpiło na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z 3 lipca 2002 r. Prawo lotnicze. Zgodnie z nim, prezes Urzędu jest powoływany przez Prezesa Rady Ministrów, spośród osób wyłonionych w drodze otwartego i konkurencyjnego naboru, na wniosek ministra właściwego do spraw transportu. Premier odwołuje także prezesa ULC.

W lipcu br. premier Szydło na wniosek Ministra Infrastruktury i Budownictwa, powierzyła Samsonowi kierowanie Urzędem Lotnictwa Cywilnego. Wcześniej był on związany zawodowo m.in. z PLL LOT, Enter Air i Telekomunikacją Polską.

Samson jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Organizacja i Zarządzanie Przemysłem. Ukończył również m.in. studia MBA na Uniwersytecie Cranfield w Wielkiej Brytanii.

IAR/PAP, awi

Zobacz więcej na temat: lotnictwo transport
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego odwołany. Jest następca

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 13:23
Prezes Rady Ministrów Beata Szydło, na wniosek Ministra Infrastruktury i Budownictwa, powierzyła z dniem 12 lipca 2016 r. kierowanie Urzędem Lotnictwa Cywilnego Piotrowi Samsonowi. Jednocześnie z funkcji prezesa ULC odwołany został Piotr Ołowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

NIK: krytyczny raport o działaniu Urzędu Lotnictwa Cywilnego

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2016 14:05
Najwyższa Izba Kontroli krytycznie o działaniu Urzędu Lotnictwa Cywilnego. NIK sformułował wnioski po kontrolach przeprowadzonych w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego oraz jedenastu podmiotach prowadzących działalność w dziedzinie lotnictwa.
rozwiń zwiń