X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Transfer wiedzy do rolniczej praktyki. Pomóc ma "Współpraca"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 13:14
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dysponuje środkami na przedsięwzięcia innowacyjne w rolnictwie i gospodarce żywnościowej w ramach programu "Współpraca".
Audio
  • W radiowej Jedynce Tomasz Nowakowski, z-ca prezesa ARiMR, z którym rozmawiał Dariusz Kwiatkowski - mówił, kto może być beneficjentami programu "Współpraca".
Wnioski w ramach programu Współpraca będą przyjmowane do 17 grudnia.
Wnioski w ramach programu "Współpraca" będą przyjmowane do 17 grudnia.Foto: Pixabay

Jak poinformował w radiowej Jedynce Tomasz Nowakowski, z-ca prezesa ARiMR - beneficjentami programu mogą być, stowarzyszenia, zrzeszenia czy konsorcja, do których mogą należeć rolnicy, jednostki naukowe, przedsiębiorcy czy podmioty świadczące usługi doradcze.

Z takiej współpracy - mówił gość - może wyniknąć np. nowy produkt, czy nowa technologia, którą można wdrożyć w rolnictwie. Generalnie chodzi o transfer wiedzy do rolniczej praktyki.

Do dyspozycji pozostało jeszcze 250 mln złotych - powiedział Tomasz Nowakowski, a chętnych nie brakuje.

Wnioski w ramach programu "Współpraca" będą przyjmowane do 17 grudnia w centrali ARiMR w Warszawie.

Dariusz Kwiatkowski, ak, NRG


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Program „Współpraca” to rewolucja technologiczna w rolnictwie

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2018 14:48
Środki na zwiększenie innowacyjności w polskim rolnictwie, przemyśle spożywczym i na obszarach wiejskich. Temu właśnie ma służyć program "Współpraca" wpisany do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. O nowych rozwiązaniach mówiła w radiowej Jedynce Katarzyna Boczek, wicedyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w rozmowie z Dariuszem Kwiatkowskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Współpraca nauki, biznesu i rolników. Powstają innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2018 13:30
Działanie „Współpraca” wdrażane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ma umożliwić współpracę rolników, naukowców, przedsiębiorców i doradców rolniczych. Tworzą oni tak zwane Grupy Operacyjne. Celem podejmowanych przez nie działań jest zwiększenie  udziału rolników w dochodach ze sprzedaży produktów poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań do praktyki rolniczej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Narodowa Wystawa Rolnicza. Jest się czym pochwalić

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 11:00
Od trzydziestego listopada, do drugiego grudnia, odbywać się będzie w Poznaniu,  Narodowa Wystawa Rolnicza. Impreza nawiązuje do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
rozwiń zwiń