X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Gospodarka

Jest ściernisko... będą inwestycje

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 11:02
Podsumowano 8 edycję konkursu pod hasłem "Grunt na Medal". Jego celem jest znajdowanie w gminach atrakcyjnych lokalizacji inwestycyjnych, oferowanych biznesowi.
Audio
  • O podsumowaniu konkursu pod hasłem "Grunt na Medal" była mowa na antenie radiowej Jedynki w audycji przygotowanej przez Dariusza Kwiatkowskiego.
Wiele polskich gmin dysponujących atrakcyjnymi gruntami poszukuje inwestorów.
Wiele polskich gmin dysponujących atrakcyjnymi gruntami poszukuje inwestorów.Foto: Pixabay

Tereny takie uzyskują pierwszeństwo w prezentowaniu inwestorom, których obsługuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Wśród 16 nagrodzonych w tym roku gmin, jest Olsztynek z województwa Warmińsko-Mazurskiego.

- Zainteresowanie terenami inwestycyjnymi na terenie gminy wzrosło dzięki zrealizowaniu nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych - powiedział w radiowej Jedynce burmistrz Olsztynka Mirosław Stegienko, z którym rozmawiała Dariusz Kwiatkowski.

Konkurs "Grunt na Medal" to świadectwo aktywnego i skutecznego poszukiwania inwestorów przez gminy, uważa Tomasz Pisula - prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Pomagają jej w tym urzędy marszałkowskie i Regionalne Centra Obsługi Inwestora.

Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Dariusz Kwiatkowski, ak, NRG

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak