X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Sport

Zbigniew Bródka będzie miał tor w Polsce. Koszt - 40 milionów złotych

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2014 18:15
Tor lodowy w Zakopanem zostanie przykryty - zapowiedział w środę minister sportu i turystyki Andrzej Biernat.
Zbigniew Bródka
Zbigniew Bródka Foto: Wikipedia/Sasha Krotov

Dodał, że powołano już zespół, który zajmie się przygotowaniem inwestycji do jak najszybszej realizacji.
- Porozumieliśmy się z panem burmistrzem i dzisiaj powołaliśmy specjalny zespół operacyjny do spraw przygotowania tej inwestycji, którą wspólnie będziemy starali się w bardzo krótkim czasie wykonać. Wiadomo jednak, jak długo trwają procedury, więc myślę, że dopiero za rok będę mógł powiedzieć, kiedy dokładnie fizycznie ten tor będzie wykonany - powiedział Biernat podczas spotkania z dziennikarzami w zakopiańskim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS.
- Porozumienie, o którym wspomniał pan minister ma w moim mniemaniu polegać m.in. też na tym, że w okresie letnim, kiedy tor nie będzie zamrożony, miasto będzie korzystało z hali jako z obiektu widowiskowego i wtedy będzie partycypować w kosztach jej utrzymania - dodał burmistrz Janusz Majcher.
Koszt przykrycia dachem oddanego do użytku w październiku 2008 roku toru lodowego wahać się będzie w granicach 30-40 milionów złotych. W Polsce nie ma żadnego zadaszonego obiektu do łyżwiarstwa szybkiego.
Biernat poinformował także, że w fazę realizacyjną mają wejść niebawem także kolejne inwestycje związane z obiektami należącymi do Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.
- Rozmawialiśmy z panem dyrektorem o konieczności remontu kompleksu małych skoczni i budowie tras biegowych. Przebudowa średniej skoczni jest już natomiast w fazie przygotowania przetargu na projekt - podkreślił.
Minister wspomniał też, że w najbliższym czasie Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem ma zostać przejęty przez marszałka województwa małopolskiego od powiatu tatrzańskiego.
- Takie porozumienie podpisane zostanie w najbliższych dniach. Marszałek ma więcej pieniędzy, które może przeznaczyć na funkcjonowanie takiej placówki. Posiada także dedykowane programy operacyjne, a więc większe możliwości na finansowanie inwestycji - wspomniał.
Z Zakopanego szef resortu sportu i turystyki pojechał do Kościeliska, gdzie prowadził rozmowy na temat modernizacji stadionu biathlonowego w Kirach. - Mam nadzieję, że zrobimy to przy pomocy Ministerstwa Obrony Narodowej, bo to ono jest właścicielem obiektu. Jestem po pierwszych rozmowach z ministrem Tomaszem Siemoniakiem, który wyraził chęć współpracy w tej sprawie - zapewnił Biernat.
W ramach inwestycji zaplanowano m.in. wykonanie 4,5 km tras biegowych z funkcją letnią, w tym 3 km trasy rolkowej, instalację oświetlenia, urządzeń do dośnieżania oraz przebudowę strzelnicy.

 

man

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mistrz olimpijski w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2014 18:05
Gościem czwartkowych "Sygnałów dnia" będzie łyżwiarz szybki Zbigniew Bródka, złoty medalista olimpijski na dystansie 1500 m i brązowy w drużynie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Bródka czeka na tę decyzję: gdzie powstanie hala dla łyżwiarzy?

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2014 12:30
- Sukces z Soczi celebruję praktycznie każdego dnia i myślę, że będę to robił przez najbliższe cztery lata - mówił w radiowej Jedynce Zbigniew Bródka, mistrz olimpijski, który z niecierpliwością oczekuje na decyzję ministra sportu dotyczącą budowy hali łyżwiarskiej w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polscy olimpijczycy docenieni: Stoch, Bródka i inni harowali jak woły - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2014 13:20
W czwartek w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe Irenie Szewińskiej oraz medalistom igrzysk w Soczi i ich trenerom.
rozwiń zwiń