X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Sport

Łyżwiarskie ME 2017: Zakopane zamiast Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 18:12
Mistrzostwa Europy 2017 panczenistów odbędą się nie w Warszawie tylko w Zakopanem. Zmiana miejsca spowodowana została planowanymi pracami związanymi z zadaszeniem toru Stegny - poinformował prezes Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego Kazimierz Kowalczyk.
Łyżwiarskie ME 2017: Zakopane zamiast Warszawy
Foto: Wikipedia/McSmit/CC BY-SA 3.0

Impreza przyznana Polsce przez Międzynarodową Federację Łyżwiarską (ISU) ma się odbyć w dniach 9-10 stycznia 2017 roku i pierwotnie najlepszych panczenistów kontynentu miała gościć stolica.

- W związku z planowaną w tym terminie inwestycją zadaszenia stołecznego toru na Stegnach, podjęliśmy działania zmierzające do utrzymania imprezy w kraju i przeniesienia jej do Zakopanego na jeden z najszybszych torów otwartych globu. Mamy zgodę władz miasta i tamtejszego COS na modernizację istniejącego toru i organizację mistrzostw Europy - powiedział Kowalczyk.

O tym, że tor łyżwiarski w Zakopanem zostanie zmodernizowany zapewnił minister sportu i turystyki Adam Korol. Sztucznie mrożony tor lodowy oddany został do użytku na przełomie 2008 i 2009 roku. Inwestycja, która kosztowała około 18,6 mln złotych wymaga jednak kolejnych nakładów.

- Podjąłem decyzję o modernizacji toru wraz z całą jego infrastrukturą w takim celu, aby Zakopane wraz z Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego i COS mogło w styczniu 2017 roku zorganizować mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim. Czekamy jeszcze na decyzję Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej (ISU), ale z tego co wiem to jest tylko formalność - podkreślił w poniedziałek w stolicy polskich Tatr minister Korol.

bor

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak