X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Sport

Forum Polskiego Futbolu: reprezentacja i kluby powinny być w europejskiej czołówce

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 10:01
Na stadionie Legii w Warszawie zorganizowano wydarzenie poświęcone strategii rozwoju polskiej piłki nożnej.
Audio
  • W pierwszej części spotkania wystąpił minister Sportu i Turystyki Witold Bańka (IAR)
  • - W polskiej piłce - przede wszystkim klubowej - potrzeba jeszcze dużo zmian, aby mogła być konkurencyjna dla najlepszych zachodnioeuropejskich - uważa Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej (IAR)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: pixabay.com/jarmoluk

Forum Polskiego Futbolu to I edycja wydarzenia poświęconego strategii rozwoju polskiej piłki nożnej, organizowanego pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki przy współpracy merytorycznej z European Club Association (ECA), Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Ekstraklasą.

Forum to pierwsza w Polsce tej rangi konferencja z udziałem najważniejszych osób mających wpływ na rozwój polskiej piłki nożnej oraz ekspertów zagranicznych, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, wiedzą i pomysłami.To prestiżowe wydarzenie skierowane do czołowych przedstawicieli świata futbolu, sportu, biznesu, instytucji publicznych, samorządów oraz mediów w Polsce.

"Celem Forum jest dyskusja na temat sytuacji polskiej piłki nożnej i wypracowania spójnej strategii jej rozwoju w kolejnych latach w oparciu o polskie i europejskie doświadczenia. Polska piłka reprezentacyjna i klubowa powinna znaleźć się w czołówce europejskiego futbolu. Zrobimy wspólnie wszystko, żeby to osiągnąć" - czytamy na stronie wydarzenia.

Wsród prelegentów znaleźli się Witold Bańka, Minister Sportu i Turystyki, Dariusz Mioduski, współwłaściciel warszawskiej Legii i członek Zarządu European Club Association (ECA), Michele Centenaro Sekretarz Generalny European Club Association (ECA), Zbigniew Boniek Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Maciej Sawicki Sekretarz Generalny PZPN, Dariusz Marzec Prezes Zarządu Ekstraklasa SA, czy Marcin Animucki Wiceprezes spółki Ekstraklasa SA.

Relacja z Forum TU

(ah)

Zobacz więcej na temat: Piłka nożna
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak