Sport

PjongCzang 2018 i Tokio 2020 w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 15:18
Słuchacze Polskiego Radia usłyszą relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczangu oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio. Polskie Radio podpisało umowę sublicencyjną z Discovery Communications.
Flaga olimpijska
Flaga olimpijskaFoto: Wikimedia Commons/CC BY-SA

Zgodnie z umową Polskie Radio otrzyma od Discovery niewyłączne prawa do transmisji radiowych z igrzysk w Pjongczangu i Tokio, zarówno na swoich antenach jak i w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych. Tym samym po raz kolejny umożliwi swoim słuchaczom śledzenie zmagań polskich olimpijczyków.

- Igrzyska Olimpijskie to dla Polskiego Radia wyjątkowe wydarzenie. Towarzyszymy olimpijskim zmaganiom od wielu lat i bardzo się cieszę, że będziemy kontynuować tę przygodę także w najbliższej przyszłości. Zawody sportowe, a igrzyska olimpijskie - w szczególności - dostarczają ludziom niezwykłych emocji i wzruszeń. Dzięki porozumieniu z Discovery Communications nasi słuchacze będą mogli je przeżywać słuchając relacji i transmisji na antenach Polskiego Radia - komentuje Cezary Gurjew, szef Naczelnej Redakcji Sportowej Polskiego Radia.

- Porozumienie z Polskim Radiem to przede wszystkim kolejna dobra wiadomość dla wszystkich kibiców w Polsce. Cieszymy się, że dzięki naszej współpracy, miliony Polaków poczują atmosferę igrzysk, a także poznają inspirujące historie polskich sportowców i ich drogę do spełnienia marzeń powiedział Adam Widomski, Eurosport Channel Director w Polsce.

Discovery Communications jest właścicielem wyłącznych praw telewizyjnych i multimedialnych na terytorium 50 krajów Europy do igrzysk olimpijskich organizowanych w latach 2018-2024.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także