Sport

Serena Williams wygrała Australian Open będąc w ciąży? "Baby on board" dodaje skrzydeł

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2017 14:04
Serena Williams, która poinformowała, że spodziewa się dziecka, prawdopodobnie dołączyła do grupy sportsmenek, które wielkie sukcesy odnosiły z "baby on board" - czyli będąc w ciąży. 
Czy Serena Williams po urlopie macierzyńskim wróci na kort?
Czy Serena Williams po urlopie macierzyńskim wróci na kort?Foto: Shutterstock

Amerykanka ogłosiła, że jest w 20. tygodniu ciąży i w tym sezonie już nie zobaczymy jej na korcie. Przyszła mama radosną nowinę ogłosiła na  Snapchacie. Williams pokazała "ciążowy brzuszek" i podpisała fotografię "20 tygodni". Potem jednak zdjęcie z jej profilu zniknęło. 

Przedstawiciele tenisistki potwierdzili jednak organizacji WTA, że to prawda. - Dziecko urodzi się wczesną jesienią - powiedziała rzeczniczka Sereny. 

Te informacje oznaczają, że Serena Williams, wygrywając swój 23 w karierze wielkoszlemowy turniej - Australian Open 2017 - była już w ciąży. Okazuje się, że Amerykanka nie jest jedyną, która będąc w stanie błogosławionym wygrywała ważne zawody. 

W materiale Olympic Channel o paniach, które w ciąży odnosiły sportowe sukcesy:

W grudniu 2016 roku Serena Williams ogłosiła zaręczyny z internetowym milionerem, założycielem popularnego forum Reddit, Alexisem Ohanianem. 

Ohanian jest współzałożycielem siedmiu największych stron internetowych w USA, których wartość szacuje się na 500 milionów dolarów, Ohanian wspiera także małe firmy, może się także pochwalić tytułem najlepiej sprzedawanego autora w 2013, po tym jak wydał książkę "Without Their Permission". Ohanian to także znany aktywista. Po tym jak przed Kongresem Stanów Zjednoczonych wygłosił przemówienie, w którym mówił o piractwie i konieczności regulacji działalności w sieci, nazwano go "Burmistrzem internetu". 

Czytaj więcej
serena 1200.jpg
Serena Williams zaręczyła się z "Burmistrzem internetu". "Królowa kortów" skończy dzieło i abdykuje?

Ohanian twardo stąpa po ziemi i nie jest oderwany od rzeczywistości. Wie jak ważne w biznesie są pieniądze, wspiera zatem  zdolnych studentów i ich pomysły. Raz jednak próbował odlecieć w kosmos, ale finalnie uznał, że kolonizacja Marsa to mało ciekawe zajęcie. "Kiedy na ziemi wciąż jest tyle do zrobienia po co zajmować się Marsem" - stwierdził w odpowiedzi na pomysł podbicia Marsa przez Elona Muska, wizjonera, geniusza i miliardera, twórcy PayPala, Tesli i SpaceX. 

Według amerykańskich mediów Williams i Ohanian spotykają się od wiosny 2015 roku. O swoim związku nigdy nie opowiadali w świetle fleszy.

Aneta Hołówek, PolskieRadio.pl

Zobacz więcej na temat: Serena Williams Tenis WTA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak