Sport

Agnieszka Radwańska czaruje na korcie. Jak czarowała męża podczas tańca na weselu? [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2017 13:27
Wideo z pierwszym tańcem młodej pary - Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta, którzy w sobotę powiedzieli sobie skramentalne "tak"   cieszy się wielką popularnością w sieci.
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt Foto: Twitter/screen

Agnieszka Radwańska wzięła ślub, a mężem 28-letniej polskiej tenisistki został jej sparingpartner i drugi trener Dawid Celt. Uroczystość odbyła się w sobotnie popołudnie w rodzinnym mieście słynnej zawodniczki - Krakowie.

Na uroczystości nie zabrakło koleżanek Polki z kortów - Angelique Kerber i Caroline Wozniacki, był także Jerzy Janowicz. 

Uroczystość ściągnęła uwagę kibiców. Szeroko komentowana była suknia Agi. W mediach społecznościowych krążą zdjęcia z wesela, a nagranie z pierwszego tańca podbija sieć.

Radwańska i Celt parą zostali kilka lat temu. Początkowo kryli się z tym przed mediami, tak jak i z późniejszą informacją o zaręczynach. Temat daty ślubu był szeroko omawiany w prasie od drugiej połowy ubiegłego roku po tym, jak wspomniała o tym na jednej z konferencji prasowych Caroline Wozniacki, przyjaciółka i rywalka z kortów Agnieszki Radwańskiej. Zarówno 10. rakieta świata, starszy od niej o cztery lata narzeczony, jak i ich bliscy w kontaktach z mediami do niedawna albo w ogóle nie chcieli zdradzić terminu tej uroczystości albo utrzymywali, że nastąpi to dopiero jesienią, po wielkoszlemowym US Open.

Agnieszka Radwańska zapowiedziała, że do rywalizacji wróci turniejem WTA w Toronto, który rozpocznie się w drugim tygodniu sierpnia.

Źródło: x-news

ah

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także